DSC_139730 травня 2014 року спортивна еліта України, серед яких була олімпійська чемпіонка — біатлоністка Юлія Джима, підтримали нашу армію, здійснивши наймасовішу колективну покупку казначейських зобов’язань «Військові», всі кошти від реалізації яких спрямовуються на потреби української армії.

Дані казначейські зобов’язання випущені Міністерством фінансів 21 травня 2014 р. на загальну суму 100 млн. грн. Вартість одного зобов’язання становить 1 тис. грн. Відсоткова ставка – 7% річних зі сплатою купонів кожні шість місяців. Розмір доходу за кожним купоном є фіксованим і становить 35 гривень. Однак купівля облігацій «Військові» – це в першу чергу патріотичний крок, а вже потім можливість примножити кошти.

Як зазначив Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов, ідея підтримати наших військових саме таким чином була сприйнята дуже схвально – до колективної купівлі облігацій доєдналися близько півсотні представників спортивної та молодіжної спільноти: тренери, керівники спортивних федерацій, чемпіони та призери олімпійських та неолімпійських видів спорту, такі як легка та важка атлетика, фехтування, біатлон, футбол, вільна та греко-римська боротьба, дзюдо, джиу-джитсу, ушу, панкратіон, спортивна гімнастика, пауерліфтинг та навіть стародавня китайська стратегічна настільна гра Го.

«Ми солідарні з нашими солдатами, які зараз виборюють наше право жити у мирній та цілісній країні, — зазначив Міністр Дмитро Булатов, — Мені приємно, що це єдина позиція мене, як міністра, і співробітників Міністерства, керівників спортивних федерацій, спортсменів, молодіжних лідерів. Цією ініціативою ми показуємо, що спортсмени та молодь підтримують військових, засвідчуючи таким чином свою повагу. На власному прикладі ми показуємо усім українцям, у який спосіб можна допомогти нашим солдатам».

Продаж казначейських зобов’язань фізичним особам здійснюється в 2240 установах Ощадбанку по всій території України. Станом на 30 травня 2014 р. придбано вже 5206 сертифікатів на суму понад 5 млн. 200 тис. грн.