Дорогі друзі! Шановні спортсмени, тренери, вболівальники!

Незвично короткий видався біатлонний сезон 2019/2020, скасований чемпіонат України в Буковелі, і, я думаю, більшість наших планів довелося скоригувати… Причина тому – безпрецедентне світове лихо, пандемія коронавірусу.

Про заходи з протидії поширенню пандемії COVID-19 сьогодні пишуть всі: і лікарі, і посадовці, і засоби масової інформації, і просто суспільно свідомі громадяни. Так має бути, адже поінформований означає озброєний.

Я також не залишуся осторонь. На мою думку, у боротьбі проти будь-якого вірусу найголовніше – розірвати ланцюг його передачі від однієї людини до іншої. І кращих, найбільш ефективних методів бачу два.

Перший – самоізоляція.

Сьогодні самоізолюватися означає бути відповідальним не лише стосовно себе, а й свого близького оточення: рідних та друзів. Залишайтеся вдома, проведіть цей час із користю, присвятіть його справам, які в умовах постійної зайнятості відкладали на потім.

Другий – самодисципліна.

Певно, не варто вкотре розписувати всі заходи особистої гігієни, профілактичні заходи, яких ми маємо дотримуватися завжди, а сьогодні – просто обов’язково. Люди, які дбають про власне життя, вже точно вивчили їх напам’ять. Але вважаю доцільним вкотре порадити дотримуватися всіх обмежень та заборон, оприлюднених Кабінетом міністрів України та рекомендацій від Міністерства охорони здоров’я.

Тож, самоізоляція, самодисципліна, а також віра в краще – і все буде добре!

З надією на краще,
президент СОО ФБУ Анатолій Линник