Міжнародний союз біатлоністів вніс зміни в розклад сьомого етапу Кубка світу в  Канада Кенморі у зв’язку екстремальними погодними умовами в канадській провінції Альберта — в дні змагань, з 7 по 10 лютого, прогнозована температура повітря складе від -29 до -9 градусів за Цельсієм. Про це повідомив biathlon.com.ua.

Нагадуємо, що відповідно до Правил змагань IBU через погодні умови, гонки не повинні починатися, якщо температура повітря нижче мінус 20-ти градусів за Цельсієм в самій холодній частині траси. Якщо температура нижче мінус 15, перед початком змагань і під час змагань слід враховувати силу вітру і вологість.

Оновлений розклад (CET):
7 лютого
20:20 — Коротка індивідуальна гонка. Чоловіки
22:55 — Коротка індивідуальна гонка. Жінки
8 лютого
20:30 — Естафета. Чоловіки
22:45 — Естафета. Жінки
9 лютого
19.00 — Спринт. Чоловіки
22:00 — Спринт. Жінки

Ситуацію прокоментував рейс-директор IBU Борут Нунар:
«Це попередній графік, який може змінюватися зі змінами температури в найближчі дні. Ми погодили дані зміни з командами, місцевим організаційним комітетом, медичним корпусом і мовними компаніями. Нашим головним пріоритетом є здоров’я спортсменів і проведення чесних і безпечних змагань. Ми перенесли гонки з самої холодної пори і змінили початок деяких стартів на більш пізній час, щоб температура встигла піднятися. Вільний день у неділю дає нам більше гнучкості на випадок, якщо температури не дозволять пройти змаганням раніше»

Коротка індивідуальна гонка вперше пройде на етапі Кубка світу. Раніше такий формат спеціально ввели і випробували на Кубку IBU як альтернативу класичної індивідуальної гонки для проведення при екстремальних погодних умовах. У короткій індивідуальній гонці чоловіки біжать дистанцію 15 км (5х3), а жінки — 12,5 км (5х2,5). При цьому штрафний час за промах складе 45 секунд.