Біатлоністка розповіла XSPORT про власний настрій на сезон.

Юлія Журавок/ XSPORT

У минулому сезоні сумська біатлоністка Юлія Журавок спромоглася досягти значного прогресу в швидкості. Як результат – змогла тричі піднятися на подіум етапів Кубка IBU. Цьогоріч змагальний сезон Юлія почне з основною збірною України на етапі Кубка світу в Поклюці.

Про літню підготовку, стан перед стартом сезону, а також про увіходження до складу команди на Кубок світу Журавок розповіла в інтерв’ю XSPORT:

«Настрій шикарний, я вже в очікуванні нового сезону, нових стартів. Бажання просто зашкалює. Дивишся на всіх дівчат, хлопців – усі хочуть скоріше нового сезону.

Відчуваю себе я шикарно, ми чудово провели збір перед вкаткою в Обертілліасі, працювали з великим ентузіазмом, з азартом. Погода теж нас радувала впродовж усього збору. Усе, як треба.

Так, я потрапила до складу команди на перший етап Кубка світу, значить, буду триматися за своє місце. Якщо дали шанс, використовуватиму його.

Сподіваюся, що літня робота піде лише на користь і хороший результат».

Нагадаємо, підготовку до старту сезону основна жіноча збірна України проводить в швейцарському Ленцерхайді. 14 листопада частина команда прибула до Києва для отримання національної візи Австрійської Республіки, щоб уникнути проблем з перебуванням в Шенгенській зоні впродовж сезону.
Змагання в Поклюці стартують 2 грудня одиночною й класичною змішаними естафетами.