Українська біатлоністка Юлія Журавок, незважаючи на щільний графік тренувань у Норвегії, погодилася дати невеликий коментар про те, як для неї проходить перша в цьому сезоні вкатка на снігу й про свої найближчі плани.

—  Юлю, розкажіть, як доїхали до Норвегії, і як ви  провели перші тренування на снігу?

Дібралися ми нормально, усе в нас добре. Можу сказати, що всі ми зачекалися перших тренувань на снігу й шалено їм раді, після річної підготовки вони для нас як свято, можна сказати, що 7 місяців на них чекали. (Сміється)

 

 

— Як настрій в команді? Усі думки про майбутній сезон?

Настрій хороший як у мене, так і в усієї команди. Я б навіть сказала, що такий, знаєш, змагальний. А вкатка проходить практично ідеально, якщо не звертати уваги на погодні нюанси, які іноді можуть зіпсувати тренування. Працювати від цього стає важче, але головне, що бажання нікуди не зникає.

— Ти відправишся з основною командою на перший етап Кубку світу в Поклюці. Які були емоції, коли дізналася про це?

Чесно кажучи, я була дуже задоволена. Рада, що мені дадуть шанс виступити на першому етапі КМ у цьому сезоні, яким я обов’язково скористаюся. Постараюся показати свій кращий результат, щоб залишитися в основній команді не тільки на перший етап, а й протягом усього сезону. Зараз моє завдання – якомога ближче підтягнутися до лідерів команди й допомогти повернути квоту нашій збірній. Що стосується планів, то просто постараюсь максимально берегти себе, щоб не захворіти, і сконцентруюся виключно на роботі над собою. Чесно кажучи, перші тренування в Норвегії для мене пройшли якось важкувато, але час йде, і зараз я вже відчуваю себе набагато краще, як на трасі, так і на рубежі.

Першоджерело: https://www.biathlon.com.ua