Учора вранці збірна України з біатлону вирушила на заключний тренувальний збір перед стартом нового сезону. Подробиці з летовища розповіли на сайті xsport.ua.

У норвезький Шушен, де пройде перша частина вкатки українських біатлоністів, команда прямуватиме через шведський Стокгольм, а потім –  столицю Норвегії Осло.

У Шушені команда пробуде до 10 листопада, після чого частина чоловіків готуватиметься до етапів Кубка світу в австрійському Обертілліасі, а дівчата переїдуть в швейцарський Ленцерхайде.

Решта спортсменів, які виступатимуть на етапах Кубка IBU, залишаться тренуватися в Шушені й візьмуть участь у традиційних передсезонних змаганнях – Кубка Норвегії.

Перед вильотом спортсмени уважно перевіряли багаж, маркували чохли зі зброєю. Сестри Семеренко по черзі бавилися з сином Віти Марком, Юлія Журавок спілкувалася з Яною Бондар, у гарному гуморі була Анна Кривонос та сестри Дмитренко.

На вкатку в Норвегії відправився й Руслан Ткаленко, який влітку пропустив кілька зборів через травму.

Зазначимо, що Христина Дмитренко й Любов Кіпяченкова після першої частини збору в Шушені разом з лідерами жіночої команди вирушать в Ленцерхайде, де під керівництвом Андрія Прокуніна готуватимуться до етапів юніорського Кубка IBU.

Разом із командою на збір в Шушен полетіла й Дарина Блашко, яка поки що не має права виступати за збірну України на міжнародних змаганнях. До закінчення карантину Дар’я планує брати участь в змаганнях з лижних гонок, а перший старт, як повідомила сама спортсменка, у неї заплановано вже на середину листопада в шведському Ідре.

Проводжати з летовища Дарину приїхав її персональний тренер Володимир Махлай. Він приєднається до команди трохи згодом.