Через масштабну пандемію коронавірусу достроково завершився біатлонний змагальний сезон. Заключний етап Кубка світу в норвезькому Холменколлені, а також дві гонки етапу в Контіолахті були скасовані. Увечері, 15 березня, збірна команда України рейсом з Гельсінкі повернулася додому.

В аеропорту «Бориспіль» команду зустрічали кілька фанатів, які підготували для улюблених спортсменів квіти та оригінальні подарунки, пише xsport.ua, а також близькі й рідні біатлоністів.

Першою в зал прильоту вийшла капітан жіночої команди Олена Підгрушна. Незважаючи на не найкращу літню підготовку, олімпійська чемпіонка залишилася задоволена результатами сезону, однак зазначила, що припустилася занадто багато помилок на етапах Кубка світу:

«Сезон, звичайно, видався неоднозначним. З одного боку у нас є медаль чемпіонату світу, є медалі чемпіонату Європи, але в той же час не кращі виступи на етапах Кубка світу. Досить змазаний цей рік, далеко не все виходило. Я думаю, у кожного з нас є якийсь осад, можна було б сказати — якби не … Ну а я так взагалі лузер цього року, зібрала всі помилки, які тільки можна було зробити. І коли зараз дивишся протокол, якби не дискваліфікація в змішаній естафеті в Поклюці, ми б повернули квоту. Ну, каюсь, приймаю, але нічого змінити не можу, на жаль».

Після короткої паузи біатлоністів чекає чемпіонат України, який заплановано в кінці березня на новому біатлонному комплексі в Буковелі. Звичайно, якщо дозволить карантинний режим на території нашої країни. Провідний тренер збірної України Сергій Седнєв зазначає, що нова арена готова прийняти змагання:

«Сподіваюся, що все ж чемпіонат України відбудеться. Звичайно, буде брати участь основна команда. Можливо, не всі. Знаємо, що Юлі Журавок точно не буде і Дар’ї Блашко. Але всі інші повинні бути».

Нагадаємо, за підсумками нинішнього сезону жіноча збірна України посіла шосте місце в заліку Кубка Націй, а чоловіча розташувалася на сьомому. Кращим українським біатлоністом став Дмитро Підручний, який фінішував 17-м в загальному заліку Кубка світу.