У понеділок ввечері, 25 березня, збірна України з біатлону прилетіла в аеропорт Бориспіль, де їх зустріли журналісти і вболівальники. Розповіли про це на biathlon.com.ua. Було дуже приємно спостерігати, як фанати зустрічали своїх спортсменів. Незважаючи на далеко не найбільш вдалий сезон і різні проблеми — фани показали свою справжню любов до біатлону і його головним представникам в нашій країні.

Такий теплий прийом дуже підняв настрій біатлоністам, про що вони говорили як на камеру, так і в особистій розмові. Постійно посміхалися сестри Семеренко, не знав, до кого підійти Дмитро Підручний. У цей вечір він був просто нарозхват.

Незважаючи на втому після перельоту, радісно з усіма спілкувалися і інші українські спортсмени. Таке завершення сезону змушує посміхатися, незважаючи на все, що було за останні 4 місяці. Це дійсно круто, коли все так. Коли біатлоністи виносять просто гору квітів з аеропорту, і не встигають зробити з усіма селфі, коли раз по раз вони чують в свою сторону позитивні відгуки і найкращі побажання. Ось з таким настроєм і потрібно йти у відпустку, щоб набратися сил, і вже в новому сезоні вдвічі більше демонструвати свою взаємну любов до вболівальників результатами на трасі.

Хочеться просто сказати біатлоністам велике спасибі за цей сезон і за ту відкритість, яку вони продемонстрували по відношенню до журналістів, це дорогого коштує. Ну, і низький уклін всім вболівальникам, які переживали за своїх кумирів біля телеекранів і на стадіонах, а потім ось так щиро зустрічали їх на Батьківщині. Завершення сезону може бути приємним, якщо воно ось таке.

Дмитро Підручний:

— Вже, нарешті, повністю усвідомив свою перемогу на чемпіонаті світу і просто насолоджуюся цим. У відпустку йду просто з думками про те, що потрібно відпочити, адже сезон був дуже складним. Багато сил віддано і витрачено. Тепер всім потрібно просто залікувати травми, у кого вони є, і відновити запас сил. Звичайно, хотілося б знову повернутися на п’єдестал. Ці емоції просто незабутні, коли гімн нашої країни грає через тебе, хочеться, щоб це повторювалося якомога частіше. Зараз хочеться просто повернутися додому, а потім вже думати про все інше.
 
Юлія Журавок:

— Ох, ну нарешті, я приїхала додому. Дуже рада цьому. Спасибі велике вболівальникам, які так зустріли нас, підтримали, така крута атмосфера. Планів поки якихось не будую, просто хочу морально і фізично відпочити. Мені було дуже важко психологічно, коли я виступала на Кубку IBU, потім різко мала їхати на Кубок світу. Звичайно, це все було на благо команди, і я з радістю це робила, аби бути корисною. Так, я хочу ще багато працювати над ходом і стрільбою, щоб розвиватися далі, як спортсмен, і бути конкурентоспроможною. Але ось зараз, чесно, хочу просто пару тижнів відпочити і забути, що таке біатлон (сміється). Хочу побути з сім’єю і провести час з друзями. Саме це в майбутньому допоможе знайти нові сили для роботи.

Григорій Шамрай:

— Сезон дійсно був дуже складним, але бронзова медаль в естафеті на чемпіонаті світу трохи згладила ситуацію. Хочеться подякувати і Юлії Журавок, яка нас, так би мовити, підтримала своєї срібною нагородою на чемпіонаті Європи. Є у нас і непогані результати, але є також над чим і працювати. У п’ятницю буде тренерська нарада, на якій будемо вибирати подальший план підготовки, аналізувати минулий сезон, і все це робити з прицілом на Пекін. Проблем вистачало цієї зими, але щось глобально одне назвати поки складно. Що стосується Віти і Валі, то фізично вони здорово себе почувають, і зараз головне — їх особиста мотивація. У мене вона точно є, і у них вона не пропала. Подивимося, як вони проведуть цю відпустку, і з якими цілями повернуться на нову підготовку. Як мінімум ще рік вони точно готові віддавати себе біатлону.
 
Влад Омельянченко