6 березня в білоруських Раубічах завершився останній у цьому сезоні етап Кубка IBU. Біатлоністи змагалися в мас-старті на 60 учасників, і сьогодні варто особливо відзначити виступ Анни Кривонос. Українка чисто відпрацювала всі чотири вогневі рубежі, і якби додати Ані трішки швидкості — боролася б за високі місця. У мас-старті-60 наша спортсменка — 13-а, і це також гідний результат.

У топ-20 завершила гонку й Ольга Абрамова. Із одним промахом на першій стрільбі лежачи вона — 19-а. Надія Бєлкіна хоч і демонструє кращі швидкісні показники порівняно з іншими представницями української команди, однак чотири хиби дозволили їй зайняти лише 25-у сходинку. Валерія Дмитренко з одним промахом — 38-а.