_DSC3921Поки Віта Семеренко приймає поздоровлення в Сочі, батьки знаменитих біатлоністок приймають гостей на рідній землі. З вітальним візитом до рідного дому спортсменок сьогодні приїхав губернатор Сумщини Ігор Яговдик та президент Сумської обласної організації Федерації біатлону України, депутат обласної ради Анатолій Линник.

Сумська область з особливою гордістю тріумфувала в день перемоги Віти Семеренко на Олімпійських іграх. З екранів телевізорів шанувальники біатлону стежили за спринтом, тримали кулаки за своїх землячок.

Президент СОО ФБУ, відвідавши будинок іменитих спортсменок, привітав батьків і подякував за доньок, за ту гордість, яку Сумщина відчуває сьогодні завдяки великим перемогам землячок.

«Своєю перемогою в Сочі, та й не тільки, Віта показала справжній приклад працьовитості, стійкості та патріотизму. Приміть щирі вітання не тільки від мене, але і від голови обласної ради Геннадія Михайленко та президента Федерації біатлону України – Воломира Бринзака. Нехай нагороди обох сестер на світових аренах стануть натхненням для великих перемог на всіх теренах України», — зазначив Анатолій Линник. Також він додав, що своїми вдалими виступами наші олімпійці примножують славу українського спорту. А для сумчан, виступи біатлоністів-уродженців Сумської області – це чергове підтвердження видатних досягнень Сумської школи біатлону. «Усі ми продовжуємо плекати надії на те, що в Сумах усе ж таки буде побудована база олімпійської підготовки спортсменів зимових видів спорту. А значить, невдовзі на олімпійські траси вийдуть нові чемпіони й чемпіонки» , — акцентував депутат.

А тим часом поклонники біатлону на Сумщині тримають кулаки за майбутні гонки та з нетерпінням чекають приїзду знаменитих спортсменок на рідну землю, щоб привітати їх особисто.

Фотозвіт