На Юнацьких Олімпійських іграх тривають змагання з біатлону. Сьогодні спортсмени виступали в спринтерських гонках. Спочатку стартували юнаки. І результати українців тішать. Одразу два місця в топ-10!

П’ятим фінішував Віталій Мандзин. Як пише biathlon.com.ua, стартувавши під 83 номером, хлопець розмірено розпочав свою роботу по трасі. На першій стрільбі спортсмен допустив один промах і опинився на 24 позиції. Далі, відстрілявшись чисто, Віталік вийшов п’ятим!

Восьмий сьогодні Степан Кінаш. Показник спортсмена був би значно вищий, якби не прикрий промах на «стійці».

Марк Козак із трьома хибами — 22-й. А ще на одну хибу більше припустився Сергій Кришталь. Він — із 61-м результатом.

Повні результати гонки — тут (pdf)

Менш успішними стали спринтерські результати наших дівчат. Надію на п’єдестал подавала Тетяна Продан, проте після двох промахів на «стійці» змогла фінішувати лише 28-ю.

Ганна Скрипко схибила лише одного разу на стрільбі лежачи, але швидкістю змогла собі забезпечити 32-е місце. Стільки ж мішеней не закрила Вікторія Жуковська, однак вона — 53-я сьогодні. Дар’я Скрябіна тричі хибила на «стійці», вона — 57-а.

Завтра спортсмени виступлять у змішаній естафеті. Нею змагання для біатлоністів,за програмою ЮОІ-2020, завершать.