Минулого сезону наша сум’янка, біатлоністка Юлія Журавок стала кращою серед українок у заліку Кубка IBU. До останнього етапу спортсменка боролася за потрапляння в топ-10, проте в підсумку посіла 12-е місце. Причиною тому став пропуск заключних гонок етапу в Раубічах, а також дострокове завершення сезону.

Після цього з’явилася інформація, що за станом здоров’я спортсменка і зовсім може пропустити наступний сезон. У коментарі XSPORT.ua Юля дійсно підтвердила наявність проблем зі здоров’ям, однак виключила можливість пропуску наступного сезону, а також розповіла, з ким із тренерів хотіла б проводити підготовку:

«Перше, що хочу сказати: я не вагітна, кар’єру завершувати не збираюся. Ще по ходу сезону я розуміла, що у мене абсолютно не те стан, не ті відчуття під час гонок, а значить зі здоров’ям щось не так. Навесні я стала звертатися до лікарів, і виявилося, що є проблеми з щитовидкою. Як і всі нормальні люди, я раз в рік проходжу обстеження в ендокринолога, і в минулий раз все було в порядку, а зараз опинилася проблема. Тому я поки чекаю закінчення карантину, щоб зайнятися її рішенням.

Наступний сезон я пропускати не збираюся, як тільки вирішу всі проблеми зі здоров’ям — відразу приступлю до повноцінних тренувань. Зараз же тренуюся в полегшеному режимі, бігаю кроси, кардіо, роблю загальнофізичні вправи. Також добре харчуюся (сміється). Не знаю, в яку команду на підготовку мене визначать, але мені б дуже хотілося бути в команді «А», тренуватися разом з сестрами Семеренко, з Юраєм Санітрой. Мені подобається цей тренер, у нього великий досвід, він як-не-як чемпіона світу виховав, а я теж хочу (сміється).

Але подивимося, як воно буде. Хочеться вже вийти на хороший рівень і щоб тренер розумів, що мені для цього потрібно, які види роботи. Зараз же настрій у мене оптимістичний, сподіваюся, все буде добре. Тим більше весна — це як раз час, щоб підправити здоров’я».