Українська біатлоністка Юлія Джима, яка готується до сезону окремо від команди, завершила збір в італійському Лівіньо, й відправилася до словенської Поклюки, де проведе заключну частину передсезонної підготовки.

Юлія Джима в Лівіньо/ Фото — Урош Велепець

Спортсменка не візьме участі в передсезонних стартах Кубка Норвегії, які відбудуться 16-17 листопада, але може виступити на першому етапі Кубка IBU, який також пройде в Шушені. Про це biathlonnews повідомив держтренер збірної України з біатлону Євген Колупаєв:

«Юля Джима 2 листопада прилетіла в Україну. Тут вона пробуде чотири дні, після чого відправиться до Поклюки, де до 25 листопада проводитиме збір зі словенською командою. Далі, якщо словенці братимуть участь в першому етапі Кубка IBU в Шушені, то Юля переїде з ними, і буде там стартувати в спринті. Якщо гонка складеться вдало — Джима поїде на Кубок світу.

Якщо ж словенці не поїдуть в Шушен, то буде певне коригування в потраплянні Юлі на Кубок світу».

Нагадаємо, що Анастасія Меркушина, також готується до сезону окремо від команди. Спортсменка візьме участь в передсезонних стартах Кубка Норвегії. Зараз біатлоністка разом із молодшою ​​сестрою тренується в норвезькому Домбасі, проте ближче до старту переїдуть у Шушен.

До слова, перший етап Кубка світу стартує 30 листопада в шведському Естерсунді двома змішаними естафетами. На два дні раніше, 28 листопада, пройдуть спринтерські гонки першого етапу Кубка IBU в Шушені.