Після одноденної перерви відкритий чемпіонат Європи з біатлону серед юніорів продовжився спринтами. Першими на дистанцію вийшли юніори.

Кращий результат серед української команди показав Богдан Цимбал. Більше того, до другої стрільби спортсмен лідирував. Три хиби на стійці завадили хлопцю продовжити боротьбу за медалі. Фінішував юніор із 17-м часом.

Мінімальні кубкові очки зміг здобути Юрій Ситник. Схибив спортсмен лише одного разу, на першому вогневому рубежі. Він – 40-й сьогодні.

Руслан Бригадир не закрив цього разу три мішені. «Чистим ходом» він помітно поступався Богдану Цимбалу, тож, відстав майже на дві хвилини. Юніор – із 64-м результатом.

На три позиції нижче, 67-м, опинився Сергій Телень з двома промахами.

І зовсім не склалася спринтерська гонка для Романа Боровика. Половина незакритих мішеней обумовила спортсмену лише 102-й результат.

Євген Івченко та Владислав Кошовець сьогодні не стартували.