В естафетах на Юніорському чемпіонаті світу вже виступили юнаки та дівчата. Сьогодні — черга юніорів та юніорок.

Першими на дистанцію в Брезно-Осрблі вийшли хлопці. Розпочав гонку від української команди Сергій Телень. «Чистим ходом» спортсмен не демонстрував сьогодні конкурентоспроможних результатів, до того ж ще й витратив всі запасні набої на стрільбі. Естафету юніор передавав 15-м, понад півтори хвилини поступаючись лідеру.

Другим стартував Руслан Бригадир. Покращити становище команди хлопцю завадили три хиби під час стрільби лежачи. А стійку юніор відпрацював досить швидко, хоч і використав два запасні набої. Після другого етапу дистанції українці мали 14-у позицію.

Третя частина естафети чекала на Євгена Івченка. Із порівняно гарною роботою на вогневих рубежах хлопець зміг покращити командний результат на п’ять позицій.

І хоч боротьба за призові місця українцям сьогодні не судилася, проте в Богдана Цимбала, який стартував останнім, були шанси виграти для збірної ще принаймні три позиції.

На жаль, удача спортсмену не усміхнулася. Хиби на рубежах усе ж «вилилися» Богдану в штрафне коло. І, як результат, — Україна завершила естафету з восьмим фінішним часом.

Нагадаємо, що минулого року команда юніорів у цьому ж складі виборола сьому позицію.

Естафета. Юніори
1. Россия Росія  (1+9)  +1:20:13,5
2. Германия Німеччина  (0+4)  +1,0
3. Италия Італія  (0+3)  +1,8
4. Норвегия Норвегія  (1+11)  +1:37,8
5. Франция Франція  (2+13)  +1:53,3
6. Чехословакия Чехія  (2+12)  +1:54,6
7. Финляндия Фінляндія  (3+10)  +1:56,6
8. Украина Україна  (1+15)  +3:01,6

Повні результати гонки тут