Другий змагальний день Юніорського чемпіонату світу в словацькому Брезно-Осрблі розпочався індивідуальною гонкою юніорів.

Серед української команди Богдан Цимбал продемонстрував найкращий результат. Чотири штрафні хвилини, у сумі здобуті на всіх рубежах, окрім останнього, дозволили фінішувати спортсмену лише 37-м.

Такі ж чотири промахи спіткали Євгена Івченка. У нього – 43-й фінішний час. Ще більше хибили сьогодні Сергій Телень і Юрій Ситник. Із п’ятьма промахами в юніорів 67-а та 73-я позиції відповідно.

За три години після хлопців у індивідуальній гонці стартували й дівчата.  На жаль, також не вдалося нашим спортсменкам потрапити принаймні в топ-10. Кращий командний результат, 12-е місце, показала Катерина Бех. Дівчина виокремилася гарною швидкістю, яка допомогла їй покращити результат на фініші. Що ж до стрільби, то Катерина хибила тричі.

Сум’янка Анна Кривонос поступилися вище згаданій колезі всього десятьма секундами. І хоча штрафних кіл спортсменка мала сьогодні менше за Катерину, у підсумку – 16-й результат.

Валерія Дмитренко не змогла зберегти гарний темп, заданий стартом. Три штрафні хвилини на другій половині дистанції принесли юніорці 55-й час.

Утричі більше за Валерію мала штрафу Оксана Сігеті. До того ж спортсменка не демонструвала сьогодні достатньої швидкості… Такий розклад подій відгукнувся Оксані 89-ю позицією.

Завтра ж в Осрблі – естафети юнаків та дівчат.