Після індивідуальної гонки юнаків на Юніорському чемпіонаті світу в цьому ж виді змагань стартували й дівчата.

Кращий результат серед українок, 14-е місце, показала Оксана Москаленко . Спортсменка чисто пройшла два перших вогневих рубежі, проте припустилася по одній хибі на двох останніх.

А найбільш влучною з наших дівчат сьогодні виявилася Юлія Городна. Дівчині не підкорилася одна мішень останнього вогневого рубежу. 35- а позиція спортсменки обумовлена лише браком достатньої швидкості. Проте, зважаючи на те, що для Юлі це – перший офіційний міжнародний старт, то досить непогано.

Дебютувала сьогодні й Тетяна Продан. Через хибу на кожному рубежі дівчина не змогла фінішувати не змогла закріпитися в топ-60 і фінішувала 64-ю.

Стільки ж промахів мала й Катерина Свинаренко. Вона – 67-а.

Завтра чекаємо на індивідуальні гонки юніорів та юніорок!