На дистанції гонки переслідування в Брезно-Осрблі юніорів змінили юніорки. І персьют у виконанні Катерини Бех приніс Україні другу перемогу в рамках цьогорічного чемпіонату світу!

Стартувала Катерина помірно, обережно працювала й на першому рубежі. Стрільба лежачи для дівчини завершилася однією незакритою мішенню. Після хиби спортсменка перейшла до складу «переслідувачів».

Реабілітувалася юніорка вже на другому рубежі, де відпрацювала чисто й знову «увірвалася» до групи лідерів. Третя стрільба знову обійшлася дівчині штрафним колом. А ось на останньому рубежі Катерина Бех виявила якості, притаманні справжньому лідеру. Вона чисто закрила всі мішені й «прибавила» на останньому колі.

У результаті – золото! Катерина Бех стала першою в українській історії двократною чемпіонкою світу з біатлону серед юніорок!

Сум’янка Анна Кривонос продемонструвала другий серед наших дівчат результат. Вона намагалася якомога ідеальніше відпрацювати першу половину дистанції, а на другу сил, на жаль, забракло. Після чотирьох штрафних кіл, здобутих на «стійках» Аня опинилася в другій десятці й фінішувала 17-ю.

29-у й 35-у позиції мають сьогодні Валерія Дмитренко та Анна Коваленко. Обидві дівчини тричі хибили під час другої половини дистанції. Проте, якщо Валерія дещо погіршила свій спринтерський результат, то Валерія покращила його на 18 позицій.

В загальному заліку Кубка IBU Катерина Бех підіймається на друге місце, суттєво скорочуючи відставання з лідеркою Ханною Кебінгер. І, як повідомив biathlon.com.ua, згідно з новими правилами, Катерина як спортсменка, яка набрала найбільшу кількість очок у трьох особистих гонках, отримує додаткову персональну квоту на заключний етап дорослого Кубка IBU в італійському Мартел-валь-Мартелло.

Переслідування. Юніорки
1.  Катерина Бех  (1+0+1+0)  31:23,8
2.  Ханна Кебінгер  (0+1+0+0)  +9,1
3.  Софі Шово  (0+1+0+2)  +16,4

17.  Анна Кривонос  (1+0+2+2)  +1:35,5
29.  Валерія Дмитренко  (0+1+1+1)  +2:42,5
35.  Ганна Коваленко  (0+0+2+1)  +3:13,6

Повні результати гонки тут
Оновлений рейтинг Юніорського Кубка IBU