Другий етап Кубка світу з біатлону сезону 2018/2019 стартував жіночим спринтом. І якщо змагання в словенській Поклюці українській збірній вдалося відкрити блискуче, то австрійський Хохфільцен зустрів представниць жовто-блакитної команди не зовсім привітно.

Набрати кубкові очки сьогодні вдалося лише Олені Підгрушній. Проте, через один промах, вона фінішувала 27-ю.

Приблизно однаково виступили на гонці Віта та Валя Семеренко. Як повідомив biathlon.com.ua, Віта була трохи швидша й точніша, але забарилася з прицілом у останню мішень. Валя припустилася двох помилок, однак на рубежах працювала швидше. Сестри продемонстрували 53-й і 57-й результат відповідно.

Замість Юлії Джими дистанцію спринту додала сьогодні Ольга Абрамова. Варто віддати належне скорострільності спортсменки (загальний третій результат в гонці). Проте два штрафних кола унеможливили гарний кінцевий результат біатлоністки. Вона – 63-я.

В Анастасії Меркушиної виникли помітні проблеми з підходом до вогневого рубежу, що зумовило чотири хиби. І хоча стоячи Настя відстрілялася чисто, у загальному підсумку – 69-й час. Такі показники, на жаль, не дозволять українці взяти участь у гонці переслідування.

Гонка негативно відобразилася для нашої збірної й у Кубку націй. Перед першою класичною естафетою сезону українська команда опустилася на п’яту сходинку. А лідерство продовжує утримувати команда Франції, дев’ятьма очками випереджаючи Італію.

Завтра в Хохфільцені на дистанцію спринту вийдуть чоловіки.

Спринт. Жінки

1.  Доротея Вірер (0+1)  21:04,9
2.  Кайса Макаряйнен (0+1)  +0,6
3.  Катерина Юрлова-Перхт (0+0)  +24,4

27.  Олена Підгрушна (0+1)  +1:19,8
53.  Віта Семеренко (0+1)  +2:03,6
57.  Валя Семеренко (0+2)  +2:09,5
63.  Ольга Абрамова (0+2)  +2:22,0
69.  Анастасія Меркушина (4+0)  +2:37,7

Повні результати гонки тут
Аналіз гонки тут
Оновлений рейтинг Кубку світуКубку націй і залік спринтів
Не забудьте поставити оцінки спортсменкам за гонку