Зовсім непомітно, насичено і яскраво пролетів біатлонний сезон 2018/2019. На черзі – завершальний, дев’ятий етап Кубка світу. І триває він у норвезькому Холменколлені.

Сьогодні на дистанцію вийшли жінки. Змагалися спортсменки в спринтерській гонці.

Українську збірну представили сім біатлоністок. Найкращий серед них результат показала Віта Семеренко. Вона, між іншим єдина із нашої команди, кому вдалося подолати вогневі рубежі без промахів. Віта завершила дистанцію із 28-м часом і змогла потрапити до залікової зони.

Яна Бондар на початку дистанції потішила вболівальників високою швидкістю. Проте два штрафних кола після стрільби лежачи дозволили спортсменці фінішувати лише 48-ю.

Окрім Віти та Яни, у гонці переслідування ми також побачимо Валю Семеренко та Анастасію Меркушину. Українки показали 55-й та 58-й результати відповідно.

Анна Кривонос дебютувала на Кубку світу 74-м місцем. Катерина Бех схибила двічі. Вона – 93-я.

За персональною квотою, після входження в десятку загального заліку Кубка IBU, сьогодні стартувала Надія Бєлкіна. Три промахи «розмістили» українку на 77-й позиції рейтингу гонки.

У Кубку націй Україна, як і раніше, зберігає сьоме місце. Це означає, що наступного сезону ми знову отримаємо квоту в п’ять спортсменок. Щодо загального заліку – кращої серед наших швидше за все залишиться Анастасія Меркушина.

Завтра заключний етап Кубка світу продовжиться чоловічим спринтом.