«У нас всі останні роки так виходить, що в січні — дуже часто головний біль, а потім на головних стартах виправляємося. Будемо сподіватися, що і в цьому році вийде саме так. Я бачу наші можливості боротися за медалі — і в одиночній естафеті, і в класичній можна боротися — у дівчаток в цьому сенсі ситуація трохи краща. У хлопців, на жаль, поки немає такого рівного складу, є проблема з першим етапом. Але я знаю, що Юрай Санітра підготує команду до цієї боротьби. Можна в особистих гонках боротися у дівчаток. І в індивідуальній гонці, і якщо, скажімо, будуть хороші позиції в спринті — то і в гонці переслідування.

Краща гонка нашої команди на січневих етапах — чоловічий спринт в Рупольдингу, коли Артем Прима і Дмитро Підручний фінішували в топ-десятці. Але для медалі чемпіонату світу потрібен ще чималий крок вперед. Ви бачите, за рахунок чого можна кинути виклик норвежцям і французам, які в цьому сезоні рідко підпускають кого-небудь до подіуму?

Тут, звичайно, треба сподіватися, що вони дозволять це зробити. Тому що якщо у цих команд буде виходити все те, що вони вміють, то боротися буде складно. Але на таких турнірах часто буває, що можливості з’являються — треба тільки їх використовувати. Хоча, якщо всі будуть в однакових умовах, то змагатися з цими збірними важко. Ви подивіться, як у тих же французів лижі працюють! Щось вони, мабуть, все-таки знайшли в сучасних технологіях, що дозволяє увесь час бути на крок попереду. Але ми і в цій ситуації не опускаємо руки, намагаємося щось зробити», — говорить Володимир Бринзак.