Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак в ексклюзивному коментарі meta-ratings.com.ua висловив думку про пандемію коронавірусу, а також розповів, чим сам займається на карантині.

«Все дуже заплутано. Паніка навколо оптимізму не додає. Читаю в інтернеті різні думки. Хтось вважає, що ця ситуація надумана, мовляв, багато людей помирають від різних хвороб, але про них не пишуть так, як про коронавірус. З іншого боку — кількість заражених в світі викликає великі побоювання. Що буде далі, ніхто не знає », — зазначив Володимир Бринзак.

Президент ФБУ прокоментував слова свого колеги, голови Союзу біатлоністів Росії Володимира Драчова, який раніше заявив, що «коронавірус — це звичайний грип, різновид простудного захворювання» і їм «перехворіють всі».

«Напевно, він лікар, тому так впевнено говорить про це. Я не можу підтвердити або спростувати його слова. Будемо дивитися, як пандемія буде проходити далі, а поки — вживаємо всіх заходів, як годиться.

Спортсмени всі у відпустці. Хтось катається на лижах в Буковелі, як Діма Підручний. Решта по домівках: хто рани зализує, займається своїм здоров’ям. Хтось просто відпочиває.

Підгрушна заявила, що у спортсменів ослаблений імунітет, тому вони в зоні ризику? У нас є лікар, який знаходиться в постійному контакті з членами збірної України. Ми вважаємо, що все під контролем, а далі все залежить від самих хлопців. Вони повинні пити вітаміни, які їм наказують, і дотримуватися інших запобіжних заходів на карантині.

Я останній раз був за кордоном на чемпіонаті світу в Антхольці (Італія — ​​прим.ред). Чи проходив після цього самоізоляцію? Не знаю, вже більше місяця пройшло після повернення. Все нормально, ніяких симптомів. Я пив воду в санаторії, потім їздив у Буковель. Чим займаюся на карантині зараз? Ось в даний момент плаваю в басейні, поки спілкуюся з вами», — прокоментував президент Федерації біатлону України.