Велика біатлонна родина Сумщини: тренери, спортсмени, вболівальники, друзі, колеги та адміністрація сайту щиро вітають президента Громадської організації «Сумської обласної організації Федерації біатлону України» Анатолія Линника з Днем народження!

Шановний Анатолію Івановичу!

Ваше життя – яскравий приклад того, як розум, далекоглядність, ініціатива й працьовитість приносять людині успіх та заслужену повагу. Ви є ініціатором перетворень, що відбуваються в спортивному житті регіону, гарантом стабільності та неухильного розвитку біатлону на Сумщині.

З нагоди Вашого ювілею хочемо висловити щире захоплення Вашими лідерськими якостями, талантом керівника, оптимізмом і здатністю надихнути своїми ідеями, а також втілювати задумане в життя. Немає сумнівів, що Ваш високий професіоналізм, щира захопленість своєю справою, досвід, знання будуть і надалі сприяти досягненню Вами обраних цілей, реалізації всіх задумів.

Від щирого серця бажаємо успіхів у всіх Ваших починаннях, швидкого та вдалого вирішення поставлених завдань, примноження сил і багато плідних щасливих років життя!

З повагою та найкращими побажаннями,
друзі та колеги!