23_DSC3173 травня у рамках відкриття літнього сезону з біатлону на базі НТБ «Динамо» відбувся відкритий чемпіонат Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства  «Україна» .

 Участь у змаганнях приймали близько 70-ти біатлоністів 1994-1995 р.н., 1996-1998 р.н., 1999-2000 р.н., 2001 р.н. та молодші.

Розпочалися змагання з дуельної стрільби у юніорок 1994-95 року народження та дівчат 1996-98 р.н. Найточнішою та найшвидшою була Юлія Тимошенко (РЦЗВС), яка посіла першу сходинку п’єдесталу.  Другий час показала Сніжана Кайдаш (ДЮСШ «Локомотив») , третьою була Тетяна Приходченко вихованка  ДЮСШ «Локомотив».

Юлия Тимошенко

Юлия Тимошенко

Стрільба проходила у два етапи. Правилами передбачено, що в першому турі одночасно стріляють всі спортсмени. Перемагає той, хто за 30 секунд закриє більше мішеней. При однаковій кількості промахів перемагає той, хто закінчив стрільбу раніше. У разі осічки спортсмен міг повторити стрілянину. Половина спортсменів з кращими результатами проходить у фінал.

 Серед дівчат 1999-2001 року народження та молодших першою була Віка Рижих (РЦЗВС).

Серед юніорів 1994-1995 років народження та юнаків 1996-1998 р.н. першим став Микола Червяков (ДЮСШ «Локомотив»). Серед юнаків 1999-2001 року народження та молодших перший — Олексій Гриценко (РЦЗВС).

Продовжилися змагання кросом зі стрільбою . Залежно від віку спортсмени пробігали від 2-х до 3-х з половиною кілометрів. При цьому двічі заходячи на вогневий рубіж. І нехай біатлон літній і біговій, але правила одні і ті самі. Так, за кожен промах спортсмен отримував штрафне коло. При найневдалішої стрільбі учасник міг набігати 5-ть зайвих кіл.

Богдан Цымбал

Богдан Цымбал

Серед старших юнаків 1996-1998 року народження перший результат показав Микола Червяков (ДЮСШ «Локомотив»), який подолав дистанцію за 10,47 опустивши при цьому допустивши 3 промахи на стрільбі лежачи та 1 промах у стрільбі стоячи. Друга сходинка п’єдесталу у Богдана Цимбала (МДЮСШ «Колос»), який показав гарну швидкість, адже подолав дистанцію з відставанням від лідера у декілька секунд, але стрільба підвела спортсмена — перший вогневий рубіж 4-х промахи на другому 2. Саме штрафні кола завадили Богдану піднятися на першу сходинку. Третє місце у Микити Сироткіна (ДЮСШ «Локомотив») його результат 11.13.

 

 

У віковій категорії юніори 1994-1995 року народження перше місце у Андрія Левадного (РЦЗВС). Серед юнаків 1999-2000 років народження першим був Євген Івченко (РЦЗВС) з результатом 10.40.

 Серед молодших юнаків 2001 р.н. та молодших фінішував з першим результатом Андрій Савоненко  (ДЮСШ «Локомотив») (10.40).

 Загалом серед юнаків різних вікових категорій на дистанції у 3 км. Кращим снайпером виявився Микита Сироткін – 2 промахи. На дистанції у 2 км. кращим у стрільбі був Андрій Савоненко.

Серед дівчат різних вікових категорій на дистанції 3 кілометри кращими були Тетяна Приходченко (ДЮСШ «Локомотив»), Сніжана Кайдаш (ДЮСШ «Локомотив») та Настя Дідоренко (РЦЗВС).

 

Снежана Кайдаш

Снежана Кайдаш

Татьяна Приходченко

Татьяна Приходченко

Настя Дидоренко

Настя Дидоренко

 

Серед молодших дівчат першою була Варвара Зеленська (РЦЗВС).

Загалом серед дівчат різних вікових категорій на дистанції у 3 км найкращу стрільбу показала Юлія Тимошенко (РЦЗВС )(2 промахи).

Фотозвіт

СПРИНТ

Місце

Ст.

Прізвище, ім’я спортсмена

Рік

народж

Розряд

ФСТ, ДЮСШ

Тренер

Стрільба

Результат

Примітка

Л

С

Юніори 1994-1995 р.р.н. – 3км

1

25

Левадний Андрій

1994

ІІ

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Крот В.В.

4

3

12.11.8

26

Ігнатьєв Дмитро

1994

КМС

Д, ХРЦОП

Ігнатьєва О.П., Ігнатьєв І.А.

н/с

Юнаки старші 1996-1998 р.р.н. – 3км.

1

36

Червяков Микола

1997

І

У, ДЮСШ «Локомотив»-ШВСМ

Кулак М.І, Терьохін В.О.

3

1

10.47.1

2

33

Цимбал Богдан

1997

І

К, МДЮСШ «Колос»-ШВСМ

Сердюк М.М., Дмитренко Ю.В.

4

2

10.47.8

3

27

Сіроткін Микита

1996

І

У, ДЮСШ «Локомотив»-ШВСМ

Сіроткін О.О.

1

1

11.13.2

4

31

Буров Богдан

1998

ІІІ

К, МДЮСШ «Колос»-ШВСМ

Буров В.О., Терьохін В.О.

2

3

11.25.9

5

29

Капоця Дмитро

1997

І

МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Сердюк М.М., Дмитренко Ю.В.

3

3

11.26.1

6

38

Сергієнко Кирило

1997

І

К, МДЮСШ «Колос»-ШВСМ

Сердюк М.М., Дмитренко Ю.В.

2

3

11.33.3

7

37

Василенко Микола

1998

ІІ

Д-МОН,ОДЮСШ « РЦЗВС»

Крот В.В.

1

3

11.37.9

8

28

Глуховцов Євген

1998

ІІІ

К, МДЮСШ «Колос»-ШВСМ

Буров В.О., Терьохін В.О.

5

3

11.55.6

9

32

Токарев Дмитро

1996

І

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Крот В.В.

3

4

12.46.8

10

35

Бурла Валентин

1997

І

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Крот В.В.

4

1

13.23.9

11

30

Брага Роман

1998

І

Д-МОН,ОДЮСШ « РЦЗВС»

Крот В.В.

3

4

13.34.1

34

Дудченко Антон

1994

КМС

У, ДЮСШ «Локомотив»-ШВСМ

Кулак М.І, Терьохін В.О.

н/с

Юнаки середні 1999-2000 р.р.н. – 3км.

1

40

Івченко Євген

1999

ІІ

МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Сердюк М.М., Болтов О.В., Болтова О.О.

2

3

10.40.2

2

42

Сергієнко Руслан

1999

ІІ

МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Сердюк М.М., Болтов О.В., Болтова О.О.

1

2

11.40.3

3

44

Прокопенко Віталій

1999

ІІ

МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Сердюк М.М., Болтов О.В., Болтова О.О.

3

4

12.16.7

4

43

Кошман Володимир

2000

ІІІ

К, МДЮСШ «Колос»-ШВСМ

Буров В.О., Шамота Д.О., Дмитренко Ю.В.

5

3

12.39.8

5

45

Грущак Дмитро

2000

ІІІ

МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Сердюк М.М., Болтов О.В., Болтова О.О.

3

5

13.01.1

6

61

Заговора Олександр

1999

ІІ

У, ДЮСШ «Локомотив»

Кулак М.І, Свистюла М.

4

1

13.10.6

7

47

Бойко Андрій

2000

ІІ

У, ДЮСШ «Локомотив»

Кулак М.І, Свистюла М.

4

3

13.08.8

8

46

Хижняк Серафім

2000

ІІ

МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Пестрякова М.М., Болтова О.О.

2

3

13.11.5

9

39

Савоненко Артем

2000

ІІ

У, ДЮСШ «Локомотив»

Кулак М.І, Свистюла М.

3

5

15.00.9

10

41

Заяць Дмитро

2000

ІІ

У, ДЮСШ «Локомотив»

Кулак М.І.

3

5

15.57.2*

60

Гриценко Олексій

2000

ІІ

Д-МОН,ОДЮСШ « РЦЗВС»

Крот В.В.

н/с

Юнаки молодші 2001 р.н. та молодші – 2км 

1

57

Савоненко Андрій

2002

ІІ

У, ДЮСШ «Локомотив»

Кулак М.І, Свистюла М.

3

1

10.40.3

2

49

Потапенко Богдан

2002

І.ю.

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Тітаренко А.І.

5

1

12.53.9

3

56

Левченко Денис

2003

І.ю.

У, ДЮСШ «Локомотив»

Свистюла М.О.

5

2

12.56.2

4

51

Рогов Георгій

2001

ІІ

МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Пестрякова М.М., Болтова О.О.

5

0

13.31.5

5

53

Штань Олександр

2002

ІІ

У, ДЮСШ «Локомотив»

Свистюла М.О.

4

3

14.00.2

6

58

Свірідов Ілля

2004

ІІІ

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Кочиш Ю.М, Прокопов В.Л.

5

0

14.08.3

7

54

Каваре Хусейн

2003

б/р.

У, ДЮСШ «Локомотив»

Сіроткін О.О.

5

4

14.08.9

8

52

Торяник Богдан

2004

Ію.

К, МДЮСШ «Колос»

Буров В.О., Шамота Д.

3

3

14.13.1

9

44

Павленко Денис

2001

Ію.

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Ігнатьєва О.П.

5

4

14.25.5

10

47

Роденко Богдан

2001

Ію.

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Ігнатьєва О.П.

5

3

14.32.6

11

46

Твірітін Руслан

2001

Ію.

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Ігнатьєва О.П.

4

3

15.06.1

48

Фаренюк Тарас

2003

б/р.

У, ДЮСШ «Локомотив»

Сіроткін О.О.

зійшов

59

Сошкін Олександр

2003

б/р.

У, ДЮСШ «Локомотив»

Сіроткін О.О.

зійшов

50

Штань Данило

2002

ІІ

У, ДЮСШ «Локомотив»

Свистюла М.О.

н/с

55

Оверченко Владислав

2006

б/р.

У, ДЮСШ «Локомотив»

Сіроткін О.О.

н/с

Юніорки 1994-1995 р.р.н. – 3км

1

1

Приходченко Тетяна

1994

І

Д, ДЮСШ «Локомотив», ШВСМ

Кочиш Ю, Прокопов В.Л, Бондаренко В.М.

3

1

12.58.1

Дівчата старші 1996-1998 р.р.н. – 3км.

1

6

Кайдаш Сніжана

1998

І

Д, ДЮСШ «Локомотив»

Кочиш Ю.М., Прокопов В.Л.

0

2

13.35.6

2

2

Токар Олена

1998

ІІ

К, МДЮСШ «Колос»-ШВСМ

Буров В.О., Дмитренко Ю.В.

4

2

13.41.2

3

61

Тимошенко Юлія

1996

І

МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Болтов О.В.

1

1

13.52.8

4

5

Гребченко Ольга

1997

І

Д-МОН,ОДЮСШ « РЦЗВС»

Крот В.В.

4

3

13.57.1

5

4

Баранюк Тетяна

1997

І

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС», ШВСМ

Кочиш Ю.М., Прокопов В.Л., Бондаренко В.М.

5

2

15.55.2

6

3

Дорошенко Тоня

1998

ІІІ

К, МДЮСШ «Колос»

Буров В.О., Шамота Д.О.

4

3

16.01.5

Дівчата середні 1999-2000 р.р.н. – 3 км.

1

7

Дідоренко Настя

2000

І

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Кочиш Ю.М., Прокопов В.Л.

2

1

11.52.3

2

14

Рижих Віка

1999

І

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС», ШВСМ

Кочиш Ю.М., Прокопов В.Л., Бондаренко В.М.

1

2

13.18.2

3

13

Свинаренко Катя

2000

І

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»,ШВСМ

Байда С.І., Бондаренко В.М.

4

2

13.18.8

4

11

Рябіченко Дар’я

1999

І

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС», ШВСМ

Кочиш Ю.М., Прокопов В.Л., Бондаренко В.М.

1

2

13.36.7

5

10

Гончар Юлія

1999

І

Д, ДЮСШ «Локомотив»

Кочиш Ю.М., Прокопов В.Л.

2

5

14.07.2

6

9

Мігель Марина

2000

ІІ

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС», ШВСМ

Байда С., Бондаренко В.М.

3

4

14.34.1

7

12

Павловська Настя

2000

ІІІ

Д-МОН,ОДЮСШ « РЦЗВС»

Крот В.В.

4

5

15.04.5

8

6

Тютченко Ілона

1999

ІІ

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Ігнатьєва О.П.

5

3

15.06.1

9

13

Музичко Діана

1999

ІІІ

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Ігнатьєва О.П.

4

5

16.12.6

8

Дейнека Дар’я

1999

Іюн.

МОН,ОДЮСШ « РЦЗВС»

Пестрякова М.М., Болтова О.О.

зійшла

Дівчата молодші 2001 р.р.н. та молодші — 2 км.

1

20

Зеленська Варвара

2001

ІІІ

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Кочиш Ю.М., Прокопов В.Л.

3

1

11.13.9

2

24

Клімова Ангеліна

2002

Ію.

МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Сердюк М.М., Болтов О.В.

4

0

12.27.8

3

17

Казбан Аліна

2002

Іюн.

МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Сердюк М.М., Болтова О.О.

3

2

12.38.1

4

22

Свірідова Дар’я

2003

ІІІ

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Кочиш Ю.М., Прокопов В.Л.

4

0

13.22.6

5

21

Махонько Поліна

2001

ІІ

У, ДЮСШ «Локомотив»

Кулак М.І, Свистюла М.

4

1

13.24.0

6

19

Нештенко Яна

2001

Іюн.

МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Сердюк М.М., Болтова О.О.

5

4

13.52.2

7

23

Заєць Діана

2002

ІІ

У, ДЮСШ «Локомотив»

Кулак М.І, Свистюла М.

5

0

14.40.2

8

16

Вегнер Віка

2003

ІІІ

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Кочиш Ю.М., Прокопов В.Л.

5

1

14.43.8

9

15

Савицька Аліна

2002

Іюн.

У, ДЮСШ «Локомотив»

Кулак М.І, Свистюла М.

5

2

15.49.7

10

18

Бойко Катя

2003

Іюн.

У, ДЮСШ «Локомотив»

Кулак М.І, Свистюла М.

3

5

17.04.8

11

25

Різніченко Анна

2001

ІІІ

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Кочиш Ю.М., Прокопов В.Л.

5

1

17.06.2

12

14

Овчарова Таня

2002

ІІІ

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Кочиш Ю.М., Прокопов В.Л.

5

4

17.28.0

13

26

Губа Сніжана

2002

Іюн.

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Ігнатьєва О.П.

5

3

17.37.5

14

30

Міняйло Лєра

2001

Іюн.

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Ігнатьєва О.П.

4

3

18.02.6

15

27

Чирва Вікторія

2001

Іюн.

Д-МОН, ОДЮСШ « РЦЗВС»

Ігнатьєва О.П.

5

1

18.10.3

 

ДУЕЛЬНА СТРІЛЬБА

Юніорки 1994-1995 р.р.н., дівчата 1996-1998 р.р.н.

№ З/П

Прізвище, ім’я

Рік народження

Результат

Результат

Час стрільби-влучність

Фінал

Зайняте місце

Час стрільби-влучність

1

Тимошенко Юлія

1996

19/5

21.5/4

1

2

Кайдаш Сніжана

1998

30/4

27/4

2

3

Приходченко Тетяна

1994

27.9/4

32.6/4

3

4

Токар Олена

1998

28.0/5

25.7/3

4

5

Гребченко Ольга

1997

26.1/2

5

6

Дорошенко Тоня

1998

28/2

6

7

Баранюк Таня

1997

45/2

7

дівчата 1999-2001 р.р.н. та молодші

№ З/П

Прізвище, ім’я

Рік народження

Результат

Результат

Час стрільби-влучність

Фінал

Зайняте місце

Час стрільби-влучність

1

Рижих Віка

1999

25.5/3

27.8/4

24.0/5

1

2

Свинаренко Катя

2000

26.4/4

26.10/4

23.0/3

2

3

Мігаль Марина

2000

25.0/4

23.9/3

29.4/1

3

4

Павловська Настя

2000

33.06/2

28.2/4

29.0/0

4

5

Гончар Юлія

1999

28.0/1

29.0/3

5

6

Рябіченко Дар’я

1999

28.5/4

22.0/2

6

7

Дідоренко Настя

2000

23.1/2

26.8/2

7

8

Заяць Діана

2001

32.1/2

23.05/1

8

9

Зеленська Варя

2001

47.2/1

9

10

Савицька Аліна

2002

55.0/1

10

11

Клімова Ангеліна

2002

01.12/1

11

12

Махонько Поліна

2001

35.4/0

12

13

Нештенко Яна

2001

52.4/0

13

14

Бойко Катя

2003

53.0/0

14

15

Казбан Аліна

2001

59.0/0

15

16

Свірідова Даря

2003

01.02/0

16

17

Вегнер Віка

2001

01.05/0

17

18

Різніченко Анна

2001

01.07/0

18

19

Овчарова Таня

2002

01.10/0

19

ДУЕЛЬНА СТРІЛЬБА

Юніори 1994-1995 р.р.н., юнаки 1996-1998 р.р.н.

№ З/П

Прізвище, ім’я

Рік народження

Результат

Результат

Час стрільби-влучність

Фінал

Зайняте місце

Час стрільби-влучність

1

Червяков Микола

1997

24.0/4

21.0/4

30/5

1

2

Токарев Дмитро

1996

21.1/3

24.0/5

45/5

2

3

Ігнатьєв Дмитро

1994

39.6/3

19.2/4

17.8/3

3

4

Сергієнко Кирило

1997

21.0/4

19/4

19.1/3

4

5

Сіроткін Микита

1997

18/4

19.0/3

5

6

Цимбал Богдан

1997

19.0/4

19.0/3

6

7

Бурла Валентин

1997

23.4/4

20.4/2

7

8

Брага Роман

1998

30.7/3

8

9

Василенко Микола

1998

33.5/3

9

10

Дудченко Антон

1996

21.0/2

10

11

Капоця Дмитро

1997

25.8/1

11

12

Буров Богдан

1998

30.7/1

12

13

Глуховцев Євген

1998

20.8/0

13

Юнаки 1999-2001 р.р.н. та молодші

№ З/П

Прізвище, ім’я

Рік народження

Результат

Результат

Час стрільби-влучність

Фінал

Зайняте місце

Час стрільби-влучність

1

Гриценко Олександр

2000

23.46/2

23/4

23.5/3

1

2

Сергієнко Руслан

1999

24.4/3

30/4

31.8/3

2

3

Івченко Євген

1999

25/2

25.4/2

23.7/2

3

4

Прокопенко Віталій

1999

25.9/2

24/2

24/1

4

5

Бойко Андрій

2000

21.8/2

23/3

20.8/0

5

6

Кошман Володимир

2000

31/4

30.5/2

6

7

Хижняк Серафім

2000

27.3/2

22.9/1

7

8

Савоненко Артем

2000

22.0/3

22.5/0

8

9

Грущак Дмитро

2000

31.8/3

37/0

9

10

Заговора Олександр

1999

32.5/3

39/0

10

11

Савоненко Андрій

1999

29/1

11

12

Потапенко Богдан

2001

36.7/1

12

13

Рогов Георгій

2001

56.1/1

13

14

Левченко денис

2003

36/0

14

15

Штань Данило

2002

39.2/0

15

16

Штань Олександр

2002

41.7/0

16