Українська біатлоністка Валентина Семеренко розповіла xsport.ua про підготовку до сезону. Олімпійська чемпіонка-2014 готувалася за новою методикою:

Валентина Семеренко / Фото: Facebook спортсменки

«Влітку нам дозволили тренуватися зі своїм тренером, Шамраєм Григорієм Івановичем, і у нас дуже маленька така команда була (три Сема): я, Віта і Сергій Семенов. Звичайно, з нами їздив масажист Діма, і Григорій Іванович Шамрай відповідав за нас трьох. Дуже було комфортно. Затишно, все, що він хотів, ми цю роботу виконували. І далі за цим планом працюватимемо».

Золота медаль літнього чемпіонату світу в суперспринті — підсумок цієї успішної літньої підготовки?

Саме так. Золото літнього чемпіонату світу говорить про те, що ця методика дуже добре нам підходить. І я сподіваюся, що не тільки я з Вітою виступатиму добре, але і вся наша команда.

Квітень — єдиний місяць в році, коли біатлоністи відпочивають. Як провели його ви?

Відпочивала я на лікарняному ліжку, були певні обставини, я не хочу про них говорити, знають близькі люди й президент Федерації, ми не хочемо до цього повертатися. Зараз усе добре.

Перший збір влітку трошки пропустила, потім почала втягуватися в роботу. Із третього збору я повноцінно тренувалася. Не хочу загадувати наперед, але планую відпрацювати цей сезон, ці півроку на всі 100%.

Нагадаємо, заключний збір перед початком сезону 2019/20 Валентина Семеренко проведе разом з усією збірною України в Фінляндії.