Чоловіча гонка переслідування в Остерсунді стала підсумком другого етапу Кубка світу! І як же чудово, що і для українських уболівальників цей змагальний тиждень завершився також позитивними емоціями. У персьюті нашу команду представляли Дмитро Підручний та Антон Дудченко. Обидва на старті сезону демонструють непогані кондиції, що ще раз довели й у вчорашній естафеті. А позитивні емоції, отримані вчора, мали допомогти і в цій гонці. І принаймні одному з українців вдався чудовий прорив сходами протоколу переслідування.

Антон Дудченко, стартувавши 44-м, блискуче відпрацював на вогневих рубежах, лише раз заїхавши на коло штрафу й до фінішу зумів дістатись топ-двадцятки! Підсумкова позиція Антона – дев’ятнадцята, яку він вирвав у фотофініші з найдосвідченішим італійцем Лукасом Хофером! 25 місць відіграшу!

Дмитро Підручний також зумів набрати кубкові очки, хоч і рухався у ході гонки у зворотному напрямку. Старт для капітана склався – краще не придумаєш: після двох нулів у лежанні Дмитро рвонув із 24-го стартового місця до десятки найсильніших! Але стійка нашого чемпіона світу в цій дисципліні цього разу підвела: третій та четвертий рубежі Підручний провів із двома колами штрафу на кожному, і до фінішу прийшов 32-й. Дмитро не впорався зі скорострільністю: за цим показником він – третій у гонці.

Як результат — українським уболівальникам піднімає настрій присутність у топ-тридцятці вже двох біатлоністів: Дмитро Підручний залишає Остерсунд 22-м у загальному заліку, Антон Дудченко – 28-м. Зараз є небагато часу для того, щоб перевести дух та відновити сили. Спортсмени переїжджають до Центральної Європи, і змагання в Хохфільцені відновляться найближчої п’ятниці двома спринтами.

Гонка переслідування. Чоловіки

1. Ветле-Сьястад Крістіансен (0+0+1+0) 30:14,8

2. Себастьян Самуельсон (1+1+1+1) +9,8

3. Емільєн Жаклен (0+0+2+1) +11,0

19. Антон Дудченко (0+1+0+0) +1:48,2

32. Дмитро Підручний (0+0+2+2) +2:36,2