sor12-2Привітати спортсменів прийшли голова обласної ради Геннадій Михайленко, дворазовий Олімпійський чемпіон, учасник п’яти олімпіад, кавалер Олімпійського ордена, Почесний громадянин Сум Володимир Голубничий, голова Сумського відділення Національного олімпійського комітету України Олена Петрова та інші поважні гості.

Вітаючи спортсменів, голова обласної ради Геннадій Михайленко зазначив, що сьогодні обласна влада як ніколи приділяє увагу спорту. «Ми пишаємося нашими спортсменами, які прославляють Сумщину далеко за межами країни. Ми розуміємо, що лише за здоровим суспільством майбутнє. Тому депутатський корпус намагається підтримувати всі починання, направлені на здоровий спосіб життя. А це виділення коштів на будівництво Футбольного клубу «Барса», відродження ДЮСШ, прийняття турнірів високого рівня, наразі – будівництво льодового палацу. Серед депутатського корпусу шість парламентарів очолюють обласні спортивні федерації. Ми і надалі будемо робити все можливе, щоб до занять фізкультурою і спортом залучити якомога більше школярів та молоді», — наголосив керманич депутатського корпусу.

«Кращою спортсменкою з олімпійських видів спорту» стала Заслужений майстер спорту України, біатлоністка, яка виборола золоту медаль в складі естафетної команди на Чемпіонаті Європи та срібну нагороду на Чемпіонаті світу з біатлону, Віта Семеренко.

«Кращим тренером молодих спортсменів з олімпійських та не олімпійських видів спорту» – тренер-викладач з біатлону обласної ДЮСШ «Динамо» Василь Крот.

«Кращим молодим спортсменом з олімпійських видів спорту» – Юлія Журавок, яка виборола І місце в естафетній гонці на чемпіонаті світу з біатлону серед дівчат.

Джерело: сайт Сумської обласної ради

Фотозвіт