23 жовтня жіноча збірна України з біатлону «масштабним» складом вирушила на заключний збір перед сезоном. Рейсом із аеропорту «Бориспіль» команда вилетіла в Гельсінкі, після чого відправиться в фінський Вуокатті, де й проходитиме перша частина вкатки, — пише xsport.ua.

До основного складу збірної приєдналися сестри Семеренко, які літню підготовку проводили окремо з особистим наставником Григорієм Шамраєм, а також спортсменки команди «Б» Валерія Дмитренко та Анна Коваленко. Останні під керівництвом Миколи Паніткіна готуватимуться до першого етапу Кубка IBU.

Крім перерахованих вище спортсменок, на зборі в Фінляндії будуть присутні Олена Підгрушна, Дар’я Блашко, Ольга Абрамова, Надія Бєлкіна, Юлія Журавок, а також група Іллі Лопухова в складі Анни Кривонос, Катерини Бех, Анастасії Рассказової і Оксани Москаленко.

У Вуокатті спортсменки перебуватимуть до 1 листопада, після чого вирушать до норвезького Шушену, де проведуть заключний передсезонний етап підготовки. Там же основні біатлоністки візьмуть участь у традиційних передсезонних стартах Кубка Норвегії, які відбудуться 16-17 листопада.

За результатами цих стартів, як повідомив президент федерації біатлону України Володимир Бринзак, визначать склад команди на Кубок світу, який стартує 30 листопада в шведському Естерсунді.

Зазначимо, що Анастасія Меркушина під керівництвом батька Олега тренується в норвезькому Шушені. У свою чергу чоловіча команда завершила збір в австрійському Рамзау та нині перебуває вдома.