Передостанній день чемпіонату світу з біатлону-2020 — і медальний залік для збірної України все ж відкрито! Сьогодні Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Віта Семеренко та Олена Підгрушна вибороли для жовто-блакитної команди третє місце! Вітаємо наших дівчат! Ура!

Впевнений перший етап гонки виконала Анастасія Меркушина. Незважаючи на використані два запасні набої, швидкість по дистанції спортсменки вселяла неабиякі надії. До передачі естафети відставання нашої біатлоністки від трійки лідерів склало близько десяти секунд. Другий етап Юлія Джима розпочинала сьомою.

Юля також змогла не збільшити відрив від претенденток на подіум естафети. Хоч під час стрільби лежачи й використала два запасні набої, але чисто відпрацювала стійку, зменшила розрив із лідерами до шести секунд і передала естафету шостою.

Третій етап бігла Віта Семеренко. Відпрацювала вогневі рубежі Віта з трьома запасними набоями, мала невеликі проблеми з ходом по дистанції, однак втрималася на сьомій позиції, поступаючись другому місцю 12 секундами.

Традиційним фінішером української команди в жіночій естафеті стала Олена Підгрушна. Капітан ідеально відпрацювала стрільбу лежачи й обмежившись лише одним запасним набоєм на стійці вийшла на дистанцію другою.


На шляху до фінішу сріблом Олена поступилася німецькій суперниці, проте впевнено виборола бронзу в найближчої чеської переслідувачки.

Дякуємо нашим дівчатам! Пишаємося!

Естафета. Жінки
1. Норвегия Норвегія (1+9)  1:07:05,7
2. Германия Німеччина (0+9)  +10,7
3. Украина Україна (0+8)  +18,4
4. Чехия Чехія (0+10)  +31,1
5. Швеция Швеція (1+11)  +44,9
6. Швейцария Швейцарія (0+11)  +47,1