Військові ігри традиційно тривають після завершення етапів Кубка світу з біатлону. Цього року організовувала регіональний військовий чемпіонат Польща. Однією з головних організаторів стала Христина Гузик.

До чемпіонату долучилися команди з п’яти країн світу: Україна, Латвія, Румунія, Словаччина й, звичайно ж, Польща. Базувалися спортсмени в Центрі військової підготовки та відпочинку в Закопане, змагалися — в Косцеліско. Програма Військових ігор передбачала спринти й гонки патрулів.

У перший день змагань військових у спринтерській гонці вдалося відзначитися Надії Бєлкіній, яка і була, як відзначають організатори, фаворитом змагань. Українка промахнулася один раз і обігнала Магдалену Гвіздон на 22 секунди. Але в командному заліку, за підрахунками результатів двох кращих учасниць від країни, польські жінки перемогли українок.

Повні результати гонки — тут.

У суперництві чоловіків, за підсумками результаів трьох учасників, порядок був зворотнім. Українці стали лідерами в спринті, поляки завершили гонку другими.
Як і передбачалося, у чоловічому спринті переміг Андрій Расторгуєв. На 22 секунди з чистою стрільбою від нього  відстав наш Денис Насико. Третім став ще один український спортсмен — Тарас Лесюк, йому не скорилися дві мішені.

Повні результати гонки —  тут.

У другий день змагань для жінок знову передбачили спринт. А чоловіки змагалися командою в гонці патрулів.

І знову перемогу святкувала Надія Бєлкіна. Надя допустила один промах і виграла з перевагою понад півтори хвилини. Дві польських спортсменки знову склали Бєлкіній компанію на подіумі, але в суботу це були вже інші біатлоністки — Кароліна Пітон і Кінга Збілут.
Повні результати гонки — тут.

Чоловіки брали участь в гонці патрулів. Це змагання — схоже на командну гонку, знайому по 90-м рокам. Українські біатлоністи Андрію ДоценкуТарасу ЛесюкуАнтону Мигді й Денису Насику подібний формат підкорився найкраще. Друге місце посіли словаки, а румуни вибороли бронзу.

Хоча в більшості гонок Військових ігор 2019 року перемогу здобули українці, загальна перемога дводенних змагань у Косцеліско-Закопане залишилася полякам.

Із 79 очками Польща виборола перше місце. 74 очки й срібло чемпіонату — в України. Третя з 28 очками — Румунія. Латвія й Словаччина здобули по 21 і 18 очках відповідно.