Результативний день видався сьогодні для української збірної на Кубку світу з біатлону в чеському Нове-Мєсто. Півтори секунди відділили наших спортсменок від подіуму, а чоловіки ж не тільки змогли вибороти призове місце, але й поступилися лише норвежцям.

Перший етап естафети у виконанні Артема Прими видався вище всіляких похвал. Два запасні набої, що в умовах чеського вітру цілком припустимо, спортсмен відпрацював швидкістю на останньому колі й передавав естафету четвертим.

У темпі лідерів розпочав свій відрізок дистанції Сергій Семенов. Вогневі рубежі відпрацював лише з одним запасним набоєм й на екватор гонки прибіг третім, поступаючись лідеру всього вісьма секундами.

Руслан Ткаленко на третьому етапі естафети відзначився швидкострільністю. Лежку закрив із шести, а стійку відпрацював чисто й передав капітану команди шанс привести збірну України на подіум.

І Дмитро Підручний зміг це зробити! На першому колі ж біатлоніст відіграв п’ять секунд, першу стрільбу пройшов чисто й швидко. На другому рубежі — один запасний набій, і Дмитро розпочав боротьбу за срібло разом із росіянином та шведом. Переміг! Друге місце на Кубку світу — в активі чоловічої збірної України!

Вітаємо! Ура!

Естафета. Чоловіки
1. Норвегия Норвегія (0+5)  1:10:25,3
2. Украина Україна (0+5)  +38,2
3. Швеция Швеція (1+8)  +43,3
4. Россия Росія (0+7)  +46,9
5. Германия Німеччина (1+10)  +57,2
6. Италия Італія (0+5)  +1:46,9