Також Суспільне транслюватиме зимові Олімпійські ігри у Пекіні.

Із 26 листопада 2021 року по 20 березня 2022 року суспільний телеканал «UA: Перший» транслюватиме повному обсязі 10 етапів Кубку світу з біатлону. Окрім того телеканал покаже Чемпіонат Європи з біатлону та юнацький Чемпіонат світу з біатлону. Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

«UA: Перший» є офіційним транслятором біатлону в Україні у сезоні 2021–2022 років.

Перший етап Кубка світу розпочнеться 26 листопада у шведському Остерсунді та завершиться десятим етапом у норвезькому Голменколлені 14-20 березня.

За словами члена правління Суспільного мовника, відповідального за платформу телебачення, Ярослава Лодигіна, крім звичних змагань у Кубку світу, на вболівальників чекають зимові Олімпійські ігри у Пекіні, які транслюватиме Суспільне.

«Цієї зими спорту буде дуже багато, тому з нашого боку ми зробимо все, аби глядачі мали постійний доступ до якісного контенту. Аудиторія матиме можливість бачити трансляції на UA: Першому, декілька паралельних трансляцій на диджитал-платформі Суспільне Спорт, студійну програму та багато іншого», — сказав він.

Цього сезону не відбудеться Чемпіонату світу з біатлону у зв’язку з проведенням зимових Олімпійських ігор у Пекіні-2022, які триватимуть з 4 по 20 лютого 2022 року.

Продюсерка творчого об’єднання спортивних програм «UA: Перший» Лариса Рябова розповіла, що на диджитал-платформі «Суспільне Спорт», крім основної трансляції, будуть доступні два окремі плеєри — трансляції зі стрільбища та старт/фініш. Вона анонсувала, що на «UA: Першому» виходитиме студійний передолімпійський проєкт «Дорога до Пекіна», де говоритимуть і про біатлон.

«Оскільки біатлон є вагомою частиною зимових Олімпійських ігор, ми покажемо та розкажемо всі нюанси підготовки українських біатлоністів та біатлоністок до Пекіна-2022. Щотижня по завершенні етапу Кубка світу глядачі отримуватимуть якісну аналітику та різні цікавинки безпосередньо з місця подій, адже на кожен етап від Суспільного вирушатиме знімальна група», —зазначила Лариса Рябова.

Диджитал-платформа «Суспільне Спорт» також транслюватиме всі змагання — без реклами та в HD-якості.