Робоча зустріч, присвячена розвитку спорту в регіоні, відбулася 8 травня в Сумській обласній державній адміністрації. Обговорити спортивну діяльність на Сумщині, окрім представників місцевого самоврядування, президента «Сумської обласної організації Федерації біатлону України» Анатолія Линника, до міста також приїхали перший заступник голови ФСТ «Динамо» Віктор Корж та президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

У ході перемовин виокремили три основні напрямки роботи в популяризації та підвищенні результативності спортивної діяльності на Сумщині. Для цього необхідним визначили аналіз наявного стану справ у спортивній галузі, координацію розвитку спорту з пріоритетами, визначеними Міністерством молоді та спорту України та Національним олімпійським комітетом, а також концентрацію обмеженого ресурсу на пріоритетних спортивних напрямках.

Як справедливо зазначив президент СОО ФБУ Анатолій Линник, «Усі розуміємо, що зі спортивного життя області необхідно виділяти пріоритетні види спорту, які приносять світове визнання. Саме таким десятки років поспіль не перестає бути біатлон. Вірите, не стільки з політики впізнають Україну, як за спортивними досягненнями нашої національної збірної. Скажу більше – навіть сумчан в світі знають завдяки біатлону».

Отже, розмова плавно перейшла в русло біатлонного життя регіону. Справами порядку денного під час робочої зустрічі визначили інвентаризацію невиправдано великої кількості спортивних шкіл в області та вирішення питання фінансування наших спортменів: увага до тренувальних сборів, харчування, проїзду біатлоністів…

Хедлайнером розмови, звичайно, стала ситуація з біатлонною трасою. Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак запевнив, якщо очільники області зрушать справу з місця, він зробить особистий внесок у розмірі одного мільйона гривень власних коштів. Фінансову підтримку пообіцяв і Анатолій Линник.

«У Сумах почуваю себе як вдома, і болить серце, коли бачу, які є можливості, скільки резерву, а ваші спортсмени змушені тренуватися в Чернігові. Треба терміново змінювати ситуацію. Почніть з аудиту: багато грошей розпорошується, оптимізуйте процес», – звернувся до голови Сумської ОДА Романа Грищенка Володимир Бринзак.

За результатами обговорення вже наказано провести повний аудит спортивної діяльності області та призначено робочу групу щодо підняття авторитету та розвитку біатлону в області. Від «Сумської обласної організації Федерації біатлону України» до робочої групи ввійшла перший віце-президент Тетяна Мироненко.