Підрозділ щодо забезпечення сумлінності в біатлоні (ПДБ) запустив новий веб-сайт, створивши універсальний підхід до висвітлення всіх питань, пов’язаних із сумлінністю в біатлоні.

Зручний для користувача веб-сайт www.biathlonintegrity.com надає простий доступ до інформації з таких питань, як антидопінг, захист, боротьба з корупцією тощр. Зацікавлені також матимуть доступ до інформації, яка дозволить їм бути обізнаними про свої права та обов’язки, згідно з недавно створеним Кодексом сумлінності IBU.

Частиною зобов’язань ПДБ є заохочення членів біатлонної сім’ї до протистояння порушення сумлінності, тому на сайті також детально описують, як можна передати інформацію в ПДБ безпечним і конфіденційним способом гарячою лінією інформаторів.

Для спортсменів і тренерів на сайті доступні інструменти електронного навчання з питань антидопінгу, а також різні правила та положення, включно з Кодексом сумлінності IBU, Кодексом WADA і Забороненим списком WADA.

Голова ПДБ Луїз Рейлі сказала:

«Новий сайт Підрозділу із забезпечення сумлінності в біатлоні стане центральним інформаційним центром з усіх питань сумлінності, пов’язаних із біатлоном. Ми хотіли забезпечити максимально інформативну й просту навігацію, щоб спонукати людей використовувати веб-сайт як навчальний посібник, а також джерела найактуальнішої інформації про сумлінність».

Підрозділ із забезпечення сумлінності в біатлоні створили в 2019 році Міжнародним союзом біатлоністів (IBU), відповідно до його нової Конституції. ПДБ є оперативно незалежним і відповідає за центральне управління всіма питаннями, пов’язаними з сумлінністю в біатлоні. Підрозділ розслідує і переслідує в судовому порядку справи, які порушують Кодекс сумлінності IBU, а також спрямований на запобігання можливих порушень у майбутньому.

Джерело: ru.biathlonworld.com