13 березня, за планом останнього етапу Кубка світу з біатлону 2019/2020, відбулася й жіноча спринтерська гонка. І сьогодні погода в Контіолахті наче посприяла красивому сніжному завершенню сезону. Змагалися спортсменки в умовах снігу та сильного вітру.

Звичайно, це неабияк відобразилося на вогневих рубежах, тому здебільшого, хто зміг відстрілятися краще, той фінішував швидше. Найменше штрафних кіл серед українок, усього одне, бігла Валентина Семеренко. Цей промах завадив їй фінішувати у квітковій церемонії, але не завадив зайняти місце в топ-20. Валя — 14-а.

У зоні заліку гонку завершили Віта Семеренко та Анастасія Меркушина. Із двома промахами в кожної біатлоністки фінішували з 30-м і 32-м часом відповідно. Погіршила стрільба місця у фінішному протоколі Юлії Джими та Олени Підгрушної. Юлія не закрила одну мішень на лежці й дві на стійці. Вона — 53-я. А Олена ж тричі помилилася на стійці. Сьогодні капітан — на 57-й позиції.