Після успішних стартів завжди приємніше коментувати гонку. Та не все й не завжди складається так, як би того хотілося. Але ж уболівальникам за будь-якого результату хочеться чути подробиці від «своїх» спортсменів.

Тарас Лесюк

Перший старт вийшов провальним і зараз мені соромно за свій результат, але я обов’язково все проаналізую й зроблю правильні висновки. Зараз відчуваю, що не повністю відновився після роботи перед стартами, тому сьогодні й завтра буду робити акцент на відновленні сил, щоб зі свіжою головою підготуватися до наступної гонки.

Щодо промахів на другій стрільбі — сьогодні мені не вистачило впевненості. Але була також проблема з диханням і вітер заважав працювати у звичайному режимі.
А цілі на сезон, загалом, не дуже люблю озвучувати, тому тримаю їх при собі.

— — — — —

У жінок початок сезону ознаменувався «квітами» для Ольги Абрамової. І ще трьома місцями в очках для наших біатлоністок.

Ольга Абрамова

Перед початком гонки був «мандраж» і я сама не знала, чого очікувати … Адже два місяці без швидкісної роботи. І це вперше за всі роки тренувань я почала сезон після всього однієї швидкісної, яку провела 27 листопада. Хотілося просто зробити все, як вмію. Щоб і не переналаштуватися, і не перестаратися. Загалом, я задоволена. Але штраф лежачи … — сама винна, звичайно. Уже побігла й недопрацювала.

Стосовно самого місця проведення в Ідре — усе нормально. Погода, як зазвичай: як тільки старти — так одразу вітер і сніг. Але сама траса готова непогано й на неї взагалі жодних нарікань.

Анна Кривонос

Це перша гонка сезону. Тому за її результатами поки нічого об’єктивного не сказажу. Лише тренер може щось припускати. Сама траса в Ідре більш швидкісна, можна багато програти й виграти на спусках.

Взагалі, важкувато було. У мене в цьому сезоні з’явилася нова проблема — окістя «мліють» чомусь. Я серйозно ще не стикалася з цим. Було в минулому році кілька разів подібне. У цьому — вже четвертий раз. Наскільки це серйозно і чи буде потрібно мені більше часу для відновлення між гонками — поки не знаю. У будь-якому випадку, сама я нічого не планую — всі плани й настанови дають тренери.

Щодо завдання, яке ставлю перед собою — до Нового року потрібно бути в ТОП-25 в якійсь із гонок.

Спілкувалася Вікторія Родічева, biathlon.com.ua