Сумська обласна організація Федерації біатлону України цінує відносини з небайдужими до розвитку спорту в регіоні містянами. Час від часу ми розміщуємо подяки за надану фінансову підтримку чи закуплений спортивний інвентар. І пишаємося такою співпрацею!

Сьогодні йдеться про нашого надійного партнера, постійного спонсора – ТОВ «Галузеве підприємство «Промсервіс». За тривалу й плідну співпрацю щиро дякуємо його директору, члену президії СОО ФБУ Валерію Прядко.

Матеріальна допомога «Промсервіса» для розвитку біатлону на Сумщині – це 20 закуплених пар ролерів Nordeex, вчасно придбана необхідна господарська техніка, зокрема повітродув чи газонокосарка; це – систематичне сприяння поновленню професійного спортивного інвентаря та форми. Це неодноразове спонсорство різнорангових змагань із біатлону на Сумщині.

Наразі, за сприяння «Промсервіса», відповідальний секретар СОО ФБУ Олег Бойко опікується придбанням 150 біатлонних майок напередодні сезону змагань із літнього біатлону.

«Галузеве підприємство «Промсервіс» – та організація, яка не афішує власної благочинності. Тож, мало хто знає, що 200 примірників довідкового видання «Біатлонний сезон 2015-2016: Сумщина, Україна, Європа, світ» вдалося надрукувати також не без підтримки нашого партнера.

— Я люблю спорт. Із дитинства стою на ковзанах, а з лижами якось не склалося. Тому зараз охоче допомагаємо, щоб усе «склалося» у наших юних біатлоністів, – усміхаючись, коментує Валерій Прядко.

І ми переконані, що обов’язково складеться, адже результат – там, де є зацікавлені в ньому люди. Сподіваємося пролонгувати співпрацю з ТОВ «Галузеве підприємство «Промсервіс» ще не на один рік.

Дякуємо! Цінуємо!