Удосталь часу з рідними, відкриття нових занять, цікаві книги, теплі домашні вечори – ці й іще купа інших чудових занять стали особливістю останніх двох місяців життя не лише в Україні, а й в усьому світі. Доротея Вірер грає на баяні, Йоханес Бьо тішиться від прогулянок із новонародженим синочком… Життя набуло незвично спокійного й специфічно цікавого ритму.

Те, що самоізоляція не ізолює нас абсолютно від усіх яскравих сторін життя, власним прикладом доводять і біатлоністи Сумщини. Соціальні мережі наших спортсменів здебільшого поповнюються фото з домашніх тренувань, але встигають вони також ловити об’єктивами навколишню красу, насолоджуватися природою, бавитися з дітьми, готувати смаколики тощо.

І варто відзначити: більшість геолокацій на фото – віддалені від обласного центру куточки, отже, час карантину – і час відвідати батьківщину, відпочити від міської метушні.

Далі – коротка підбірка фото наших спортсменів: від представників національної збірної до початківців у великому спорті.

Президент «Сумської обласної організації Федерації біатлону України» Анатолій Линник радить: «Присвятіть цей час собі, родині, займайтеся саморозвитком… Як, власне, це роблять наші спортсмени. І головне – не вішайте носа!»

Віта Семеренко, олімпійська чемпіонка, член національної збірної України з біатлону

Юлія Журавок, чемпіонка Європи, чемпіонка світу серед юніорів, член національної збірної України з біатлону

 

Вікторія Єрмакова, ШВСМ

Даніїл Редька, ОЛІСП «Барса»

 

Анна Дєдушева, РЦ ЗВС, ШВСМ

Денис Насико, ШВСМ, м. Глухів Владислав Гончеревський, РЦ ЗВС, м. Глухів

 

Катерина Бойко, ОЛІСП «Барса»

Тренування Данила Твердохліба, ОЛІСП «Барса»