ТОВ «Галузеве підприємство «Промсервіс» вже давно знане не лише як потужний та надійний постачальник природного газу, що динамічно розвивається й займає лідируючі позиції в енергетичній галузі держави. Стрімка динаміка розвитку товариства простежується й у благодійній діяльності. Справедливо, що підтримка «ГП «Промсервіс» соціальних, спортивних, а віднині й медичних векторів розвитку Сумщини принесла йому всеукраїнське визнання.

Переможець національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі – 2019» «ГП «Промсервіс» одним із перших долучилося до ініціативи Генерального директора ТОВ «Гуала Кложерс Україна» Володимира Зайця щодо допомоги небайдужими бізнесменами міста сумським закладам охорони здоров’я.

На протидію коронавірусу товариство виділило 135 тис грн. І ці кошти дозволили придбати сумським медикам півтисячі захисних костюмів та бахіл. 100 із них директор «ГП «Промсервіс» Валерій Прядко вже сьогодні, 9 квітня, особисто передав Сумській обласній інфекційній клінічній лікарні імені З. Й. Красовицького. Решту захисних комплектів найближчим часом також розподілять серед закладів охорони здоров’я Сум.

— Ми робимо це, відчуваючи гостру необхідність підтримувати медичну систему регіону. Захисні костюми – це менше з того, що можна зробити в масштабній боротьбі проти коронавірусу, але це велика справа в допомозі людям, які ризикуючи власним здоров’ям, рятують життя інших, – коментує Валерій Прядко.

Директор «ГП «Промсервіс» також прагне, аби якомога більше бізнесменів міста консолідували власні сили в протистоянні пандемії, тож активно закликає небайдужих містян долучатися до ініціативи.