Останній день восьмого етапу Кубка світу в американському Солт-Лейк-Сіті розпочався одиночною змішаною естафетою. І Україна, за результатами цієї гонки, опинилася «у квітах».

Надії на успіх одразу подарував Дмитро Підручний, пройшовши обидва вогневі рубежі без використання запасних набоїв. Капітан чоловічої команди зміг першим передати естафету! Нехай і на півсекунди, але Україна лідирувала в цій гонці!

У боротьбу вступила Юлія Джима. З перших же метрів боротися спортсменці довелося з Доротеєю Вірер. Звичайно, швидкість італійки давала про себе знати. Наша спортсменка почала поступатися. Згодом Юлія ще схибила на стійці, тож, естафету передала вже п’ятою із 21-секундним відставанням від Італії.

На третьому етапі Дмитро Підручний виступив не так успішно. Три запасних набої на вогневих рубежах віддалили нашу збірну від лідируючих позицій.

Юлія Джима після заключної стрільби на дистанції йшла четвертою й фінішне коло пройшла в темпі призерів гонки. Однак суперницям із Франції та Німеччини все ж вдалося випередити українку. Сьогодні Україна – шоста.

Одиночна змішана естафета
1. Италия Італія (0+6)  35:27,9
2. Австрия Австрія (0+2)  +22,9
3. Франция Франція (1+8)  +50,2
4. Германия Німеччина (0+6)  +1:06,9
5. Норвегия Норвегія (0+6)  +1:07,4
6. Украина Україна (0+6)  +1:17,9

Повні результати гонки тут
Оновлений рейтинг Кубка націй і залік змішаних естафет