Після одноденної паузи перший етап Кубка IBU в норвезькому Шушені знову продовжується спринтами. Першими стартували чоловіки. Друга спринтерська «спроба» вдалася нашим біатлоністам дещо гірше, але відзначити українських спортсменів є, за що.

Чудову стрільбу без жодного промаху продемонстрував сьогодні Руслан Бригадир. Вітаємо спортсмена з чистою роботою на вогневих рубжах і вітаємо сьогодні Руслана з Днем народження! Нехай результати виправдовують зусилля! Проте, навіть така стрільба не допомогла Руслану здобути кубкові очки. Він — 58-й.

Кращим же із українців став Андрій Доценко. Із двома хибами він усе ж таки ввійшов до залікової зони на 37-й позиції.

Більше, на жаль, наші спортсмени кубкових очків не здобули. 41-м фінішував Богдан Цимбал, маючи чотири шрафних кола. Стільки ж хибив Сергій Семенов, він — 54-й. А на три позиції нижче у фінішному протоколі опинився Віталій Труш. Зважаючи не невисоку швидкість, біатлоніст завершив гонку 57-м.