Біатлонний сезон 2019/2020 офіційно відкрито! Спортивна подія міжнародного масштабу відбулася сьогодні в норвезькому Шушені. За програмою першого етапу Кубка IBU, на дистанцію спринту вийшли чоловіки. І приємно відзначити, що для української команди такий початок видався досить вдалим. Чотири із шести наших біатлоністів упродовж гонки навіть претендували на призові місця.

Увійшов у першу десятку, завершивши спринт на дев’ятій позиції, Андрій Доценко. До Кубка IBU спортсмен готувався за індивідуальною програмою. Під час гонки припустився трьох промахів, показавши при цьому гарну швидкість стрільби. За часом перебування на вогневих рубежах українець став другим.

13-й результат показав Сергій Семенов. Очевидно, що спортсмен міг пробігти значно краще, враховуючи «чисту» стрільбу лежачи, але дві хиби на «стійці» завадили йому це зробити.

На три позиції нижче, 16-м, завершив гонку Богдан Цимбал. Стартував наш спортсмен досить вражаюче і, якби не три штрафних кола на дистанції, міг би навіть сміливо претендувати на лідерство. Відзначимо, що сьогоднішнє досягнення — кращий результат Богдана в особистих гонках Кубка IBU.

Услід за Богданом Цимбалом фінішував Віталій Труш. Після другого вогневого рубежа Віталій лідирував, але, програвши на останньому колі близько 20 секунд, завершив змагання лише 17-м.

У заліковій зоні фінішували й Антон Дудченко та Руслан Бригадир. Спортсмени мають 26-й і 37-й результати відповідно.

Як результат, усі наші біатлоністи здобули кубкові очки. Вітаємо!

Зазначимо, що загалом сьогодні стратували 115 спортсменів.