Перший етап Кубка IBU у норвезькому Шушені добіг кінця непомітно. За програмою останнього дня, спортсмени вийшли на дистанцію гонок переслідування. Першими стартували чоловіки.

Зважаючи на «провалений» спринт, стартові позиції українських спортсменів були не найсприятливішими. У результаті Андрій Доценко, який стартував 37-м, фінішував 24-м, а Богдан Цимбал при 41-у стартовому номері виявився 27-м. Обидва біатлоністи припустилися по три хиби на вогневих рубежах.

Віталій Труш, вийшовши на дистанцію 57-м, уже після двох промахів під час першої стрільби, просто не міг розраховувати на високі результати. Українець помітно намагався викластися наповну й усе ж здобув кубкові очки з 34-м місцем.

Порівняно добре стріляв сьогодні Руслан Бригадир: одна помилка з чотирьох рубежів. Проте цього спортсменові забракло для входження до залікової зони, сьогодні він — 43-й.

Прикро за Сергія Семенова, який показав зовсім не свій результат. Чотири промахи — і 46-й фінішний час.

У загальному заліку найвище з українців нині розташувався Андрій Доценко. У біатлоніста 22-а позиція.