Після аж надто провальної чоловічої естафети в Оберхофі сьогоднішню гонку як уболівальники, так, певно, й самі спортсмени чекали, затамувавши подих. І воно того варте!..

Розпочинав естафету Артем Прима. Біатлоніст блискуче впорався з власним етапом. Із 20-ї позиції українець піднявся до трійки лідерів, а згодом, навіть попри використаний у стійці запасний патрон, зміг передати естафету першим!

Далі стартував Сергій Семенов. Варто зазначити, що значно краще склалося сьогодні в спортсмена зі швидкістю, порівняно з вчорашнім спринтом. І хоча естафету Сергій передав восьмим, проте перебував у щільній групі претендентів на бронзу.

Третім біг Артем Тищенко. Звичайно, спортсмен укотре ідеально відстрілявся, чим зміг компенсувати деякі моменти браку швидкості. І йому вдалося втримати позиції – естафету Дмитру Підручному Артем також передав восьмим.

Капітан же команди зміг гідно завершити гонку. Він не дозволив найближчому конкуренту-італійцю обігнати себе й зумів «витіснити» чехів. У підсумку чоловіча естафета принесла Україні сьомий результат! А окрім того, наші спортсмени продемонстрували найкращі серед усіх команд-учасників точність та скорострільність.

Тішить те, що сьогоднішній фініш істотно зміцнив позиції жовто-блакитної команди в Кубку націй. Україна – досі десята, але суттєво скоротила відставання від швейцарської команди.

А вже завтра чекаємо на жіночу естафету.

Естафета. Чоловіки
1. Норвегия Норвегія  (0+8)  1:09:54,3
2. Германия Німеччина (0+6)  +13,5
3. Франция Франція (0+9)  +26,2
4. Австрия Австрія (0+11)  +26,8
5. Россия Росія (1+9)  +1:04,8
6. Швеция Швеція (0+7)  +1:20,8
7. Украина Україна (0+5)  +1:36,3
8. Чехия Чехія (0+8)  +1:46,5

Повні результати гонки тут
Оновлений рейтинг Кубка націй і залік естафет