Анастасія Меркушина після повернення до Центральної Європи покине розташування команди й повернеться в Україну. Причина – виявлені під час обстеження проблеми зі здоров’ям. Про це повідомив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак:

 Під час тестів на коронавірус, які проводили в Остерсунді, зробили також тест на грип, внаслідок якого у Насті виявилося запалення верхніх дихальних шляхів. Тому вона й бігла так у гонках. Після першої фази хвороби вона ніби оговталася, і на тренуваннях виглядала добре. Але навантаження під час змагань показали, що це запалення позначається як лімітуючий фактор. Тому ми вирішили повернути Настю в Україну, де вона матиме можливість підлікуватися, після чого в Буковелі розпочне підготовку до січневої частини сезону. Можливо з участю у чемпіонаті України.

Нагадаємо, в Остерсунді Меркушина взяла участь у двох стартах: фінішувала 71-ю в індивідуальній гонці, а також була 18-ою на першому етапі естафети.

Крім того, стало відомо, що після проведених консультацій зі спортсменками та тренерами, Урош Вєлєпєц змінив рішення щодо складу команди на третьому етапі Кубка світу. До Хохфільцена вирушить Ольга Абрамова, а Катерина Бех отримає можливість відновитися та провести тренувальний збір, після чого можлива ротація на четвертий етап Кубка світу в Ансі.

Щодо команди Б з’явилася радісна для шанувальників Юлії Журавок новина. Юля дуже серйозно налаштована на повернення на міжнародні старти вже цього сезону, непогано показує себе на контрольних тренуваннях команди Б, тож зараз розглядають питання про її участь у третьому етапі Кубка IBU в Обертіліасі.