Сьогодні в італійському Мартелл-валь-Мартелло стартував шостий етап Кубка IBU. Одразу дві спринтерські гонки відбулися за планом змагального дня. Першими на дистанцію вийшли жінки, і кращий результат серед українок показала Ольга Абрамова. Із чистими вогневими рубежами спортсменка фінішувала 14-ю, показавши при цьому 15-й результат за швидкострільністю.

Усі шанси ввійти в топ-10 мала сьогодні Юлія Журавок. Однак дівчина схибила на стійці, чим забезпечила собі лише 19-у позицію. Три штрафних кола бігла Надія Бєлкіна. Вона в спринті 42-а.

Ще більше хибила Катерина Бех. Чотири промахи відкинули спортсменку на 56-й рядок фінішного протоколу. А Анастасія Рассказова, хоч і не закрила лише дві мішені, проте швидкістю змогла показати 55-й час.

І закрила український тотал Анна Кривонос. Вона — 69-а.