Дорогі спортсмени! Шановні тренери та вболівальники!

Від імені «Сумської обласної організації Федерації біатлону України» я хочу привітати кожного з вас з прийдешніми святами!

2019-й став багатим для наших біатлоністів на перемоги. Я бачив, як працюють наші тренери, яких зусиль докладають спортсмени, тож впевнено стверджую, що в 2020-у медалей буде ще більше. Мені надзвичайно приємно спостерігати, як розширюється наша дружня біатлонна родина: як зростає кількість уболівальників, як батьки приводять своїх маленьких дітей займатися улюбленим для нас із вами видом спорту.

Я бачу палаючі очі юних сумських спортсменів, які їдуть на тренування за будь-якої погоди і чимдуж намагаються продемонструвати під час обласних чи всеукраїнських змагань якомога кращий результат.

Я радий, що в Сумах є люди, які допомагають розвиватися спорту в регіоні. За це щиро дякую віце-президенту СОО ФБУ Володимиру Думенку, директору компанії «Guala Closures Ukraine» Володимиру Зайцю, генеральному директору заводу «Керамейя» Івану Телющенку, Людмилі Поповській, представниці страхової групи «ТАС» та постійному спонсору СОО ФБУ – ТОВ «Галузевому підприємству «Промсервіс».

Тішуся тим, що можемо мотивувати біатлоністів досягати вищих результатів, усіляко підтримувати їх. Так, до найбільш вагомих напрацювань року, що минає, віднесу участь Федерації біатлону Сумщини в придбанні квартири для спортсменки національної збірної, сум’янки Юлії Журавок.

Кожен рік – кращий рік, переконуюся в цьому. Тож, щиро бажаю всім нам із новими силами та відчуттям щастя досягати приголомшливих успіхів та здійснювати мрії. Нехай яскраві новорічні вогники запалять нову надію. Щасти всім кожного дня, хай удача крокує поруч упродовж усього 2020 року!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З найкращими побажаннями,
президент СОО ФБУ Анатолій Линник