Шановні тренери, спортсмени, вболівальники!

Я хочу привітати кожну людину, яка веде активний здоровий спосіб життя, із професійним святом – Днем фізичної культури і спорту України.

Це свято вже стільки років поспіль об’єднує під своїми знаменами людей різних вікових груп, професій і інтересів — усіх, чиє життя пов’язане зі спортом, фізичною культурою й здоровим способом життя.

Фізична культура й спорт, – безперечно, важливий чинник у вихованні молодого покоління, за яким наше майбутнє й славні перемоги. Гарна фізична підготовка, позитивне мислення, здоровий спосіб життя кожного з нас — це вклад в майбутнє здоров’я нації.

Нині хочу особливо відзначити тих, хто вражає спортивною майстерністю, силою волі, наполегливістю, прагненням до поставленої мети й блискучими перемогами.

І, звичайно ж, як президент «Сумської обласної організації Федерації біатлону України», я висловлюю вдячність тренерам сумських біатлоністів, завдяки чиїй праці їх успіхи стали можливими на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Від щирого серця вітаю фізкультурників і спортсменів, тренерів, організаторів, ветеранів спорту, уболівальників і всіх, кому небайдужий спорт, з Днем фізичної культури і спорту України! Бажаю міцного здоров’я, спортивного довголіття, успіхів і нових яскравих перемог!