У Поклюці завершився жіночий спринт. Ця гонка, за словами biathlon.com.ua, стала визначною для української збірної. На старт представниця нашої команди Юлія Джима вийшла, гордо пишаючись у жовтому бібі лідера  загального заліку.

Спринт вкотре підтвердив непогану форму українських спортсменок. Однак, незважаючи на відмінну стрільбу, наші дівчата все ж поступалися представницям інших країн. Юлії Джимі, як і іншим українкам, цього разу не вистачило швидкості.

Кращою в жіночому спринті жовто-блакитної збірної виявилася Олена Підгрушна. У неї — сьомий  результат. Чемпіонка індивідуальної гонки Юлія Жжима опинилася на 20-ій позиції.

Ще один результат у заліковій зоні для нашої команди показала Валя Семеренко. Без жодного промаху на рубежах вона розташувала на 25-ій сходинці.

Лише одного точного пострілу забракувало Анастасії Меркушиній, аби опинитися в топ-40. Українка посіла 46-те місце.

Без кубкових очок і без гонки переслідування, на жаль, залишилася Юлія Журавок. Українська спортсменка фінішувала з 85-им результатом. Проте тренери готували Юлю для індивідуальної гонки в Поклюці, яку вона, власне, успішно й завершила.

У Кубку націй Україна поки віддає лідерство, поступаючись команді Франції.

Завтра ж перший етап Кубка світу в Поклюці завершиться чоловічою та жіночою гонками переслідуваннями.