Із 20 по 29 лютого в селищі Яворів Львівської області тривав чемпіонат України серед юніорів та юніорок. Участь у ньому взяли вісім команд. Спортсмени Сумської області вибороли ІІ місце з мінімальним відривом від фаворитів змагань.

Результати наших біатлоністів прокоментував заслужений тренер України з біатлону, тренер КЗ СОР ОДЮСШ «Регіонального центру зимових видів спорту» Василь Крот. Так, головний тренер Сумської області з біатлону запевнив, що чемпіонат показав достатню готовність сумських юніорів конкурувати з біатлоністами інших областей.

За високі результати Василь Крот особливо відзначив Романа Боровика, який посів перше місце в спринті, третє – в гонці переслідування та третє – в індивідуальній гонці. Похвалив тренер і Євгена Івченка. Хлопець продемонстрував другий результат у індивідуальній гонці, а разом із Дмитром Грущаком, Володимиром Кошманом та Владиславом Родітєлєвим виборов третє місце в естафеті юніорів. Третій результат для команди Євген Івченко здобув і в одиночній змішаній естафеті, де виступив разом із Анастасією Дідоренко.

Гарну підготовку зміг продемонструвати й уже загаданий Дмитро Грущак. Юніор став переможцем мас-старту й завдяки цьому виконав норматив майстра спорту України з біатлону.

Днем раніше ми оприлюднили склад юніорської зірної України на чемпіонат Європи. Знову відзначимо, що до національної команди ввійшли й два спортсмени Сумської області: Роман Боровик та Євген Івченко.

А на навчально-спортивній базі «Тисовець» тривали всеукраїнські змагання з біатлону серед спортивних шкіл. Розпочалися вони 1 березня, й відкривали змагання спринтерською гонкою дівчат. Серед молодшої групи Діана Громак (РЦ ЗВС) посіла перше місце, Ксенія Кравченко ж (РЦ ЗВС) показала третій результат.

У другий день у спринті змагалися юнаки. Срібним призером серед молодших став Дмитро Саврацький (РЦ ЗВС), третім фінішував Святослав Єршов (ОЛІСП «Барса»). А вихованець ШВСМ Олександр Родітєлєв здобув бронзу серед старших юнаків.

Дві перемоги залишилися в активі наших спортсменів й після змішаної естафети. Так, перше місце серед молодших юнаків та дівчат вибороли Софія Тихонова, Діана Громак, Олександр Біланенко та Дмитро Саврацький. Третіми в цій же віковій категорії стали Юлія Бокова, Вікторія Салміна, Богдан Корнієнко та Андрій Мороз.